Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 14 hetes és még nem...

Kislányom 14 hetes és még nem fordul fekvő helyzetben semerre, fejét tudja tartani, bár fekvő helyzetben nem úgy, hogy az alkarjára támaszkodik. Kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincsen ezzel! Nagyon ügyes a kislányod így is! Majd mindent a maga idejében. Az ő gerince még kicsi és fiatal még ahhoz, hogy forogjon hasról hátra, hátról hasra. Az én kisfiam 5 hónaposan fordult először hanyatt. Ezt megmutatta nekünk 3-nak a családból, azóta viszont, csak akkor csinálja, ha nem látja senki. Türelem! Egy 6 hónapos kisfiú anyukája
2009. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!!! Sok boldogságot a picidhez!
2009. jan. 15. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyetértek az elöttem íróval. Az én lányom 15 hetes és még nem forog, de a fejét szépen tartja alrkaron támaszkodva is. Hagyd minnél többet hason, azzal erősödik a hátizma és, ha megérik rá majd megfordul. Jó babázást! :o)

2009. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom 16 hetes és még ő sem forog. Az orvos szerint megfelelően fejlődik, én nem aggódom, majd megfordul, ha akar.

Szóval szerintem ne aggódj te se, majd minden eljön a maga idejében! :)


Jó babázást!

2009. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!