Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orrfolyás és a fogzás...

Az orrfolyás és a fogzás összefügghet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

A fogzás okozhat nyálcsorgást, a visszacsorgó nyál pedig köhögést. De orrcsorgást nem.

2010. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy orrfolyással is járhat a fogzás. Bár tapasztalatom még nincs, mert a 8 hónapos kislányom még egy fogat sem növesztett :D
2010. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy okozhat orrfolyást.

9 hónapos a kisfiam, 4 foga van, még nem tapasztaltam nála ezt. Csak a nyála ömlött... meg nyűgös volt. Talán az első fogacskánál volt este egyszer egyszer hőemelkedése, de arról azt hallottam, hogy azt a fogzás nem okozhatja.

Mindenki mást mond, figyeld a tüneteket, ha taknyos, azt úgyis észreveszed.

2010. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy összefügghet.És nálunk így is volt.Minden fogzásnál folyt az orra.Mikor kibújt a fogacska az orrfolyás is elmúlt.Kb 8 hónapos koráig így volt.
2010. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vipagi válasza:
Nekünk is folyik az orrunk, és alig kap levegőt szegénykém. Azt mondta az orvos, ha csak ilyen vízszerű, átlátszó orrfolyás, akkor az a foga miatt van, nem megfázás vagy egyéb, mert akkor zöldes, sűrűbb váladék lenne és egyéb tünetek is, mint étvágytalanság, rossz közérzet stb. Úgyhogy most mi is várunk, hogy kibújjon a fogacska. Bár az alsó kettőnél nem volt se nyálzás, se orrfolyás, de a fenti fogacskák kibújásakor már többektől hallottam az orrfolyást. Kitartás! :)
2010. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!