Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idösen fordult meg...

Mennyi idösen fordult meg elöször a babátok? Kisfiam nagyon útál hason lenni kíváncsi vagyok így mikor fog átfordulni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam hátrol hasra 3,5 hónaposan,hasról hátra 4,5 hónaposan fordult!
2010. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Mindenképpen hasaltasd, mivel csak így erősödnek a kar- és hátizmai, így tudja majd csak felvenni a mászáshoz a testhelyzetet.

2010. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na ezen forgatom magam én is.

Kislányom 3hónapos és utál hason lenni. Naponta többször hasra rakom,de 5-10 perc és visít. A fejét szépen emeli sőt a mellkasát is de így hogy fog fordulni? /Mi 7,3 kg vagyunk és a védőnő szerint a súlya miatt később fog fordulni./

2010. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos
2010. nov. 27. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is utált hason lenni sőt állandóan sírt, de aztán mikor ő úgy gondolta és már nem volt rossz neki megfordult, először az egyik irányból utána a másik irányból és vissza, pontosan nem emlékszem már, de tudom, hogy tuti 4hós elmúlt, ha nem több, mikor már oda vissza csinálta, csak minden anyuka azt akarja, hogy a gyereke ott legyen az első között, nem kell aggódni még nincs elkésve!!!
2010. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kislányom 3 hónaposan fordult hasra, vissza pár héttel később. Ő sem szeretett hason lenni addig, amíg magától nem fordult. Most már szinte mindig úgy van :)

Azért próbáld meg egy nap többször hasra rakni egy pár percre. Ja, és mutasd neki, hogyan tud magától hasra fordulni. (Nálunk tul.képpen így tanulta meg.)

2010. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tényleg ne izgulj, nincs elkésve!!! Hamarabb belejön, mint gondolnád!

2010. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom pont 4 hós volt,mikot hasról hátra,és 3 hét múlva pedig hátról is hasra!


Szerintem is minél többet legyen hason,Te pedig vele szemben (hason fekve szórakoztasd!Hátha jobban élvezi majd!Meg mindig fordítsd vissza mikor már unja,de úgy ahogy majd neki is kell fordulni!Szóval mutasd meg neki,mit vársz tőle!És mindig dícsérd! :)


1 éves kislány anyuja!

2010. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom már fél perc múlva visított hason...naponta párszor hasra fordítottam, de nem vittem túlzásba, mert nagyon utálta. 3.5 hónaposan fordult hasra, ekkor még jobban sírt és 5 hónaposan tudott csak visszafordulni. Onnantól nem volt gond a hasalás, sokszor úgy is alszik.
2010. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fiam 3 hónaposan oldalra, 4 hónaposan hasra, 5 hónaposan hasról vissza hátra.

Lányom 3 hónaposan hátról hasra, 4 hónaposan hasról vissza hátra.

2010. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!