Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jönnek a kisőrlői, normális,...

Jönnek a kisőrlői, normális, hogy csak cicizne?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiamnak már másfél hónapja jönnek a kisőrlői. Eddig nagyon jól evett, viszont a kanalas ételt úgy kell beleimádkozni (ha egyáltalán sikerül), visszautasít szinte minden szilárd ételt, még a gyümölcspépet is. A csőrös itató sem kell neki, inni sem hajlandó. Viszont napközben többször is odabújik hozzám, kéri a cicit. A főétkezéseket is legszívesebben szopizással töltené. Ez normális? Volt már más babája is így?
2010. nov. 27. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi az összes fognál így voltunk!Én onnan tudom hogy 2-3 nap és jön egy fog,hogy már csak cicizni hajlandó!

Tudod a szopás a babáknál endorfint termel vagyis fájdalomcsillapító is,meg anya... szóval nagyban könnyíti a még szopizó babák fogzását!Tedd annyiszor cicire ahányszor csak bújik!


Én úgy szoktam,hogy minden kaja(kanalas) időben azért teszek egy kísérletet,de ha nem kell neki akkor cici,meg amikor még jön!

Semmi baja nem aggódj!

Nekünk is most jönnek majd,vagyis már duzzadt meg fehhér mind 4 helyen!

1 hét múlva 1 éves kislány anyuja!

:)

2010. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, normális!
2010. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!