Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 honapos a kisfiam, lehet...

4,5 honapos a kisfiam, lehet neki mar rendes gyerekulest venni a kocsiba?

Figyelt kérdés

Meg csak 7,5 kg de mar olyan nehezen fer bele a hordozoba a sok ruha miatt.Egyedul meg nem tul ulni,a fejet mar tartja egesz stabilan.Mit gondoltok,h mikor lehet neki nagyobb gyerekulest venni a kocsiba amiben jol,es kenyelmesen elfer igy telen is?Vagy Ti ezt az idoszakot hogyan veszeltetek at?Mert meg van 2 honap tuti hideg ido amikor meg enyni ruhat kell adni a gyerkocre,es 2 honap alatt meg nagyobb lesz,viszont a gyerekuleseket ahogyan lattam csak stabilan ulni tudo babaknak ajanljak.

Koszonom a segitsegeteket


2009. jan. 15. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!Akkor lehet,ha már megtartja magát.Ha nem is tud felülni,de ha te felülteted,nem roskad össze.Na,akkor lehet.Az kb.7-8 hós korában lesz(van akinél még később)Az én babám 8 hós,és majd hó végén kezdjük csak használni.Vegyetek olyat,ami 0-18 kg használható,az is kb.4 éves koráig jó lesz,és amíg nem tud ülni,menetiránynak háttal kötitek be a kocsiba,amikor már tud,menetiránnyal megegyezően.Ráadásul azoknak a dőlésszöge állítható(tehát fektethető)Azzal jó időre le van a gond.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,akkor meg vhogy ki kell,h birjuk ezt a telet es utana veszunk masikat.
2009. jan. 15. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyáron cseréltük le,még nem volt 13 kg,de már nem fért el a hordozóban és mivel nem volt még 9 kg ezt vettük meg.Sztem nagyon jó.

[link]

Először az olcsóbb Nania-t néztük,de az nagyon műszálas.

2009. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A "rendes gyerekülés" között is van olyan, amit dönteni lehet. Ha olyat vesztek az tökéletes lesz.

2009. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. De nem mindegy, milyenbe!

Nekem eleve 59 centivel születettt a babám. A hordozót 4 hósan le kellett cserélnünk, mert jócskán kinőtte.

Olyan ülést vettünk, ami 5 fokban dönthető. Így, ha még nem tud ülni a babád, a legjobban döntött pozicióban utaztathatod.

A hordozók már akkor nem biztonságosak, ha a lába vagy a feje túllóg a hordozó alján ill. tetején.

Nézz körül, van sokféle, de tényleg olyant vegyél, ami dönthető, és nem csak függőlegesen ültethető a baba!

Ja, nekünk Maxi-cosi van

2009. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!