Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 vagy 4 kerekű a babakocsitok...

3 vagy 4 kerekű a babakocsitok? Miért ezt választottad? (le írhatod a típusát is)

Figyelt kérdés
Ez az első kocsi amit vettél?Meg vagy vele elégedve?
2010. nov. 27. 13:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Várom még a tapasztalatokat :)

2010. dec. 3. 17:16
 12/17 A kérdező kommentje:

Milyen kocsit ajánlnátok ha ezek az elvárások:


- nagy és kényelmes legyen

-mindegy hogy csukódik (nem kell csukogatnom és nem cipelem emeletre)

-nagy kerekű legyen(3-4 mindegy)

- a sport rész vízszintesig leengethető legyen

-legyen hozza bébihordó is

- 1 tolókaros legyen

-könnyű legyen tolni


:)

2010. dec. 3. 17:25
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a Phil and Teds Classic-ot, Vibe-ot vagy bármit tőlük ami 3 kerekű. Stabil és minden elvárásodnak megfelel.

Nekem is Phil and Teds van de nekem a Smart, mert nállunk nem sok a hely ugyanakkor ragaszkodtam egy stabil, nagy kerekű járgányhoz, amihez nem kell pumpa, hordozó kompatibilis, könnyű, lapra csukható. 4 kerekű. Újdonsága az, hogy az ülés nem textilből, hanem könnyen tisztítható crocs féle anyagból van. Nagyon jó. Ha lehetett volna én biztos Classic-ot vagy hasonló kategóriás de mindenképpen Phil and Teds kocsit választottam volna.

2010. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
pierre cardin 4 kerék. az én babám a negyedik gyerek benne, kifogástalan, jól irányítható, könnyű.
2010. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor ez a neked való!Már ha az ára megfelel!:S


[link]


Nekem ilyen van,de ennek nem vízszintesig dönthető a sportja!De nem is bánom,mert úgysem maradna meg benne úgy a lányom!

[link]

2010. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első babakocsink egy Bergon volt. Utáltam, irtó nehéz volt. Eladtam 2 hét múlva :)

Aztán vettünk egy pierre cardin kocsit, azt még aznap vissza is vittem :)

Aztán vettünk egy Giraffe Club mama love kocsit mózessel, sportrésszel, hintával. Na azzal bírtuk 2 hónapig, de azt is eladtam :D

Aztán vettem egy Graco Trekko babakocsit. Ezt imádjuk. 3 kerekű, óriási nagy, könnyű cipelni, van hozzá múmiazsák, a pakolórésze is óriási.

Ilyen:


[link]


Szóval nehéz megtalálni a megfelelő babakocsit. Nekünk ez a Trekko egy álom. A havat úgy túrja, mint egy hókotró :)

Puha párnázott. Nem tudok betelni vele :)

Mondjuk nem volt olcsó, mert 80 000 volt, de ezt még egy darabig úgy sem adom el :)


Én legközelebb is ilyet vennék :)

vagy Qunnyt.

2010. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:) megnéztam a kocsikat.De talán ha aboltban látom akkor egyszerűbb lesz :) azért jó, hogy szűkítettetek a választékon :)
2010. dec. 4. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!