Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Asztalra szerelhető etetőszék...

Asztalra szerelhető etetőszék mennyire biztonságos? Függ az asztal minőségétől, hogy megtartja-e jól a babát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván strapabíró asztal kell hozzá, de azt is gondold végig, hogy ezeknek az etetőknek (legalábbis én nem találtam olyat) nincs lábtartója. Nem írtad, hogy mennyi idős a baba. Ha még pici, akkor jobb az álló etetőszék, mert azt hátra is lehet dönteni, akár alhat is benne. Nekem olyan van, ami hintáztatható, állati jó. Én is és a baba is szeretjük.
2009. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk ilyen volt, masszív fa asztalunk van, én nagyon szerettem, egészen addig használtuk,míg ki nem nőtte.
2009. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:) Nem annyira tartozik ide de mégis, csak nehogy igy járjon más is.

Én is megvettem nagy hévvel, tök jó. Csak épp olyan béna az asztalunk, hogy nem lehet rá tenni Pffff.........

Szóval érdemes befeküdni az asztal alá, mit is rejteget az alsó része.

2009. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!