Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonságos a székre tehető...

Biztonságos a székre tehető etetőszék?

Figyelt kérdés

Van a Fisher Pricenak 3 féle is de félek tőle hogy jól rögzíthető a székre! Nem csúszik el? Mi a véleményetek? Vagy maradjak a hagyományosnál? Azért is gondolkodok ebben mert anyukámhoz is tudnánk vinni.

[link]


2009. máj. 31. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Unokahúgoméknak ilyen van. 2 gyereket kiszolgált, sosem volt vele gondjuk. Erősen rá lehet rögzíteni a székre, nem mozdul el. Nagyon jó benne, hogy nem foglal külön helyet és bárhová könnyen elvihető, ott könnyen felszerelhető újra.
2009. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minekünk is van hasonló etetőszékünk. Akkor vettük, amikor a fiam nagyobb volt, én meg babát vártam, s nem akartam emelgetni az etetőszékbe. Szeretem, mert könnyen bele tud ülni. A nálunk a nagyszülőknél IKEA-s olcsó etetőszék van, így nem kell állandóan vinni hozzájuk.

Egyébként az ülésmagasító könnyen rögzíthető a székhez. Nekünk az volt a gond, hogy ha a székre rászereltük, akkor olyan magas volt, hogy nem lehetett az asztal alá betolni :-( Annyi az előnye, hogy ha nagyobb, a tálcát leveszed, s akkor már rendesen az asztalnál ehet. A mienknek az ülés magassága is állítható. Egyébként olcsóbban lehet kapni a Baby outletben KID márkájút, olyan 5-6000 körül van!

2009. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez a fajta van és szuper! Helytakarékos, ez nálunk fontos szempont volt, mert kevés a hely a konyhában. Dönthető háttámlája, úgyhogy már 5 hós korától (a hozzátáplálás kezdetétől használjuk). Jól tisztítható, ez is fontos, főleg most, hogy már egyedül próbál enni :-). És nagyon stabilan rögzíthető. Szóval én csak ajánlani tudom.

2009. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

én ezt ismerem - itt a baba a szék lapján ül, nem emeli meg, ezért a súlypontja ugyanott van, ahol lennie kell egy széken ülőnek. Persze, nem lehet otthagyni egyedül, de arra tökéletes, hogy megetesd a babát nagymamánál, étteremben, nyarlásnál stb.

2011. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!