Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát mivel lehet...

3 hónapos babát mivel lehet lefoglalni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én kisfiam jól elvan a játszószőnyegen. Pihenőszékben is sokat ül, nézelődik a konyhaasztalra téve, amíg én teszek veszek körülötte. A legjobban persze azt szereti, ha foglalkozunk vele, beszélgetünk, éneklünk neki, vagy körbemutogatjuk a lakást. Ilyen idős korba, még csak rövid ideig vannak el egyedül. Szerintem. :-)
2009. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk most a körforgó a sláger, de elvan egy ideig a pihenőszékében is. A játszószőnyeg őt még nem nagyon köti le. Olyan is van, hogy változtatom a helyét a járókában és akkor is elnézeget egy kicsit, vagy kísérletezek a hasra fordítással (na ezt utálja, de muszály :). Plusz amiket az előző válaszoló is írt: járkálás a lakásban, éneklés, "bohóckodás", simizés-csikizés, tükör előtt mosolygás, gagyarászás, álldogálás a könyvespolc előtt (ezt nagyon bírja mert jó színesek a könyvek és a cd-k :), szóval ilyesmik.
2009. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!