Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babámat csak ugy...

16 hónapos babámat csak ugy tudom megetetni ha valamit adok a kezébe. Állandóan mozgolódik, ki akar szállni ezért kénytelen vagyok lefoglalni. Ám így mikorra fog magától enni? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit korán várod el, hogy egyedül egyen. Ezzel a témával várhatsz még legalább egy fél évet.:)
2010. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tankönyvek szerint ehetne illetve tudna egyedül enni!

az én babám is ennyi idős és ő is ilyeneket csinál.Akarna egyedül enni, de csak szétdobálja az ételt, ha segíteni akarok neki, akkor meg visít.

2010. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az önálló evés a problémám,hanem az hogy játékkal hajlandó csak enni. Nem is érdekli hogy evés van csak kínlódom néha vele és már nagyon idegesít,hogy nem tud szépen enni.Más gyerek amikor meglátja a kanalat tátja a száját,az enyém meg valamikor elfordul tőle.
2010. jún. 18. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. Én már nem sz@rakodok az etetőszékkel. Beteszem a Tv elé a kanapéra és közben gyönyörűen eszik (általában). Persze én etetem. Vagy ha ott sem akar enni akkor meg játék közben eszik. Sokáig én is idegeskedtem rajta, hogy "jaj, most akkor mi lesz" de már nem érdekel. Nekünk így jó, örülök, hogy eszik egyáltalán. 16 hónapos és nincs 9 kiló. Szóval fontos, hogy egyen. Az eteőszéket utálja, nem marad benne 2 percig sem.
2010. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt, csak akkor evett, ha volt előtte játék, vagy nézegetett valami könyvet. Szép lassan tudtam csak leszoktatni, de ha abban az időben nem hagyom, akkor alig evett volna valamit. Mostanra jutottunk el odáig (25 hónapos), hogy megvan játék nélkül, helyette énekelek, mondókázok neki vagy mesélek, és most már próbálkozik kanalazni is. Előbb utóbb majdcsak belejön.
2010. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,de mi közben egy bizonyos zenét nézünk a youtube-n.Akkor örültem,hogy rábbukkantam,imádja a lányom és gyönyörűen meg tudom etetni még ámulva hallgatja.Egy evésnél többször kell megnézni.Én nem gondolkozom ezen,most örülk,hogy eszik.Tesóméknál is hasonloan volt,ott egy bizonyos mese hatására evett a gyerek.De mára már jó evő lett,nem kell mese sem.
2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 19 hós és mi is itt tartunk még! Az etetőszéket én is likvidáltam szinte, mert mindig az volt a fontos, hogy kimásszon belőle.Mindig adtam/adok a kezébe vmit, de eldobálja. Általában futok utánna a kanállal és úgy etetem! SZÖRNYŰ!!! Nem élvezi az evést és ez tök kár!
2010. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!