Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kiakadtam. Megszakad...

Teljesen kiakadtam. Megszakad a szívem. Ti mit éreznétek?

Figyelt kérdés

2 napja nem megy ki a fejemből, erre a híradóban (vagy máshol, már nem tudom)is ez volt.

Szóval: Gyerekorvoshoz vittem a lányomat a kórházba. Az osztályra kellett mennem. A vizsgáló melletti kórteremben egy nagy rácsos ágyban egy 1 év körüli gyönyörű, de elég pici, sovány kisfiú állt, és folyamatosan üvöltött. Annyira sírt, taknya-nyála egybefolyt. Mikor meglátott, kiabált, hogy "deje be, baba, baba". Vitték neki a tápszert, nem kellett neki, a sírástól befulladt. Megsajnáltam, be akartam menni, mondom kiveszem, mert megszakad a szívem érte, de nem engedték az ápolók, tilos bemennem a kórterembe. Az egyik még az ajtót is bezárta.

Közben beszélgettem az egyik nővérkével, és mondta, hogy 3 napja ordít, a szülei felé se néznek, nem lehet őket még telefonon se elérni, a gyereket meg kellene vinni a kivizsgálásokra. Ráadásul nem is eszik semmit szegény. A nővérke akkor hívta a betegszállítókat,mikor ott voltam, hogy nézzék meg, hogy a megadott címen találnak-e valakit.

Most komolyan, hogy lehetnek ilyen szülők, meg családtagok? Én el nem mozdulnék a gyerek ágya mellől, bármi, bárhogy lenne. Még a pénztelenség se mentség.


2010. nov. 27. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzalmas :(

ha lenne rengeteg penzem en tuti, hogy csomo gyereket orokbe fogadnek.

Soha nem tudjuk meg mi is lett szegeny kisfu sorsa:(

Remele szep elete lesz!!

2010. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy valami baleset érte a szülőket és azért nem mennek a gyerekért? Egyébként tényleg borzalmas lehetett látni azt a kis angyalt.
2010. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves volt a kisfiam, amikor 40 fokos lázzal kórházba került. Vírusos mandulagyulladása volt. Éjszaka vitt be minket a mentő, mert nem tudtuk csillapítani a lázát. Rögtön infúziót kapott. Aztán még 5 napig voltunk bent. Az 5 nap alatt még 15 üveg infúziót kapott. Egyik lecsepegett, szinte már kapta is a következőt. Amikor aludt, gyorsan elszaladtam WC-re vagy zuhanyozni. Nem tudtam aludni, mert attól féltem, hogy kirántja az infúziót, (egy széken töltöttem 5 napot) amikor meg ébren volt vagy sétáltunk mielőtt újabb infúziót kötöttek be, vagy meséltem neki, fürdettem stb. De nem jöttem haza egy pecre sem! Belehaltam volna, ha ott kellett volna hagyni. Amikor jöttünk haza, már annyira fáradt voltam, hogy nem is emlékszem rá, csak arra, hogy felébredek, és a férjem ölében van a kisfiam, és mondta, hogy főzött, egyek, mert napokig nem is ettem szinte semmit.

Szóval az ilyen szülők, akik a beteg gyereküket magukra hagyják kegyetlenek! Szerintem nincs is szívük.

Áhhh....

2010. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem:((( Szegényke. S a nővérkék meg meg milyenek h nem mehet be hozzá az ember..
2010. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Mostanában sok gyereket hagynak a kórházban.

Sajna van, aki rákényszerül egy ilyen megoldásra a gyerek jobb jövője érdekében-vagy legalábbis azt gondolja, hogy majd így jobb helyre kerül, mint nála lenne, jobb ellátást kapna, mint amit ő meg tud neki adni...

2010. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kazincbarcikán volt.

Szegény nem megy ki az eszemből.

Nem dolgoznék ilyen helyen, tuti haza hoznám mindet.

2010. nov. 27. 18:06
 7/19 anonim ***** válasza:
nem a Jancsika volt az? Őt már hazavitte a nagymamája... Lehet ez az a sztori...
2010. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Te se örülnél, ha vadidegen emberek fogdoznák a gyereked.
2010. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan,baleset...Valaha én is gyerekosztályon dolgoztam,el se hinnétek,hány "szülő" hagyta ott a szopós gyerekét napokra,úgy,hogy a gyerek soha még tápszert nem kóstolt,ráadásul,amíg otthon volt,mindig kézben volt(anya,nagyszülő,testvér,szomszéd lány stb)a kórházban pedig nem lehetséges úgy dolgozni,hogy közben az egyik beteget cipeled ide-oda(főleg,ha fertőző)Tehát,nincs más,míg nem jönnek érte,vagy legalább meglátogatni,addig valószínűleg ordítani fog. Ma már szinte minden kórházban van lehetőség arra,hogy a szülő (a gyermek fél éves koráig térítésmentesen)anyaszállást vehessen igénybe.De nagyon sok esetben nem vesz,pedig alig kerül többe,mint egy doboz cigi.De sajna,ezek az anyák inkább a cigit választják,meg futnak apuka után,nehogy addig megcsalja őket,míg a gyerekkel kórházban vnnak.Hát általában ez van,nem baleset.
2010. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Istenem:(((! Szinte látom a kisfiút hogy ott sir...:( Jaj szegénykém! Bőgök én is! Én el nem tudnám igy hagyni a kis gyöngyöm! Hát mit élhet át az a kisfiú!


Nem irigyellek hogy ezt láttad! Én nagyon át szoktam érzem a dolgokat, és most itthon ülve olvasva a kérdésed, bőgök...ha láttam volna...áhh nem tudom:((((((((!!

Ez nagyon nagyon szomorú!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!