Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól kezdenek...

Hány hónapos kortól kezdenek négykézláb menni a gyerekek? Nekem 6 hónapos a kisfiam, de már emelgeti a fenekét, és fel-feltérdel, de egyenlőre csak hátra fele araszolgat. Ilyenkor tök mérges, mert csak hátra fele megy. Nektek mikor kezdett el mászni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 9 hónaposan, a fiam fél évesen.

Sok sikert:)

2009. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A lányom 7.5hósan mászik,mint a nyil:-)

2009. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2009. jan. 15. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 5,5 hónaposan mászott a lányunk. Most 8,5 hónapos már áll, és oldalazva megy a kiságyban. Ülni viszont csak pár napja tud. Illetve ha felültettük akkor már nem dőlt el csak felülni volt lusta, de most már élvezi hogy megy neki egyedül is. Gratulálok ügyes a kisbabucikád.
2009. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp hogy elmúlt négy hónapos négykézlábra vágta magát és hintázott. Utána egy-egy erőteljesebb lendülettel előre vágta magát, aztán pár hét múlva és sok orra eséssel rájött, hogy mászni is lehet:) 5 hónaposan már mászott, és félig ülőhelyzetbe ül. 6 hónapos volt 25-én és rá pár napra felállt a kiságyba. Azóta nem akar csak állandóan állni. Most 6.5 hónapos huncut kis csaj:)
2009. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát előszőr kúszás lesz, majd rá pár hétre vagy hónapra mászás. Az én csöppen piszok gyorsan kúszott, aztán egyszer csak rájött a mászótechnikára, igaz volt pár baleset de mászott kb 7,5-8 hósan. És már ekkor fel is állt kapaszkodva.
2009. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónaposan állt négykézlábra és (pár napon belül) kezdett mászni a kisfiam. Ezzel egyszerre ült fel magától. De ez általában nagyon korainak számít. Szerintem a te babád is pár nap (hét) múlva biztos hogy mászni fog.
2009. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és eredmény teli válaszokat! Igazság szerint ma jött még csak rá, hogy hogyan is van földtől való felemelkedés. Ezt apának is hamarjában megmutatta, hogy ma mit tanult. Igaz, kis butus, nem előre fele "lépeget" hanem hátrafele tolja magát.:)Kíváncsi vagyok, mikor fog rájönni arra, hogy előre fele el is éri a célját. Mégegyszer köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek! Mindenkinek jó babázást és jó egészséget!
2009. jan. 16. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!