Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elválasztásnál mennyi idő...

Elválasztásnál mennyi idő alatt szokja meg a baba, hogy cici helyett cumisüveget kap? Ráadásul anyatej helyett tápszert.

Figyelt kérdés
Most nem akarja a cumisüveget még bekapni sem, sztrájkol, de mivel a melleim tök üresek, nincs más, mint a tápszer.
2010. nov. 28. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
De a cici nem marad üres, főleg ha ráteszed és a baba stimulálja.
2010. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, h mikor 3 hónapos kora körül teljesen elapadt a tejem (még 5 ml sem volt méréskor), akkor még két hétig kapott cicit, amiből persze nem jött szinte semmi, majd utána rögtön tápszert üvegből. Két hétig ment így, hogy cici, majd üveg, végül a cici elmaradt teljesen, szinte észre sem vette.
2010. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk mikor lecsökkent a tejem elválasztotta magát, onnantól cumisüvegbe kapja a tápit és imádja! nálunk nem okozott gondot szerencsére
2010. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

babát várok, így apad a tejem, nagyon gyorsan.

illetve pont emiatt kevésbé akarom stimulálni a mellem.

illetve szopja ő, de nem jön, ezért sír is szegény, és nem akar cumisüvegből inni.


5 hetes terhes vagyok, a pé-m 2-3 hete volt, pont azóta csökken a tejem, ill. az elmúlt napokban meg nagyon drasztikusan.

2 hete még 1 szopi után 4 óráig nem volt éhes, meg akkor kb 5 percig szopott, most 10 percig cicin van, és tiszta éhes marad, sír keservesen. egyelőre tejpépet kap kanállal.


9 hónapos a baba

2010. nov. 28. 14:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2010. nov. 28. 14:19
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsónak: melyik tápit eszi? (pontos típust, légyszi :))
2010. nov. 28. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1hós koráig tudtam szoptatni.nálunk sem vette észre a kicsi .a cumisüveg viszont nem volt neki mindegy.vettünk több félét de nem ment át a tápszer rajtuk normálisan mire rájöttünk hogy a cumi részénél van baj.nem mindegy milyen lyukú és hány lyukú.a beba sensitivet használtuk attól szorulása lett most a milumil komfortot használjuk.se pocakfájás se szorulás :)
2012. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!