Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ingyenes a tápszer a baba fél...

Ingyenes a tápszer a baba fél éves koráig? (Ha nincs anyatej! )

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ingyenes,legalábbis nekem nem volt az,sőt az egyik legdrágább tápszert irta fel mindig a doki,10 napos korától:-(
2010. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet nem hallottam!

Nekem sem volt már tejem mikor a babum 4 hónapos volt! Mégsem kaptam ingyen 2 hónapig:)

Ezt hol hallottad?

2010. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ingyenes,ahogyan a pelenkát sem a sarkon osztogatják.Csak 6 hónapos korig olcsóbb receptre,mint anélkül.Azután viszont teljes áron kell megvenned.
2010. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon rég így volt!

De, ezek szerint már nem! Csak érdekelt!

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 9. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, az anyukám mesélte, hogy elég sok esetben ingyenes volt, de egyébként meg fillérekért lehetett kapni. Mikor látta, hogy én már mennyiért veszem a kislányomnak, köpni, nyelni nem tudott.... Ez van. A babás dolgok méreg drágák, mert tudják, hogy muszáj megvenni :(
2010. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OEP támogatás jár a tápszerre. Nekem sem volt tejem, de találtunk olyan kismamát aki tud adni tejet, és annak a kismamának az OEP napi max. 800 ml-t fizet, tehát én azt ingyen kapom, még mindig.
2010. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az még az őskorban volt,hogy ingyenes volt.akkor volt a robébi a és robébi b tápszer,nem tudom mi a különbség.Anyu mesélte,hogy ingyen adták,ráadásul sokat adtak,így segítették a családokat..Most nem ingyenes,de fel lehet íratni a baba fél éves koráig.
2010. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Romániában van. függetlenül h van tej v nincs. én szoptatom, mégis kapom. odaadom unokatesomnak, aki nm tud szoptatni. igy ő teljesen ingyen eteti kisfiát 6 hónapig...
2010. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a többi választ is!
2010. dec. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!