Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítható a porszívó...

Mivel tisztítható a porszívó orrszívó?

Figyelt kérdés
A szilikoncsövére gondolok, mert penészedni kezdett és semmivel sem férek bele. Hallottam tisztító keféről hozzá, de egy patikában sem tudták miről beszélek...
2010. nov. 28. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg ecettel feltölteni (úgy tarts, mint a suliban, amikor tanultunk a közlekedőedényekről), így tedd bele szintén ecetes vízbe, hogy belül is maradjon a folyadékból.

Áztatás után főzd ki!

Én vettem a patikában tisztító kefét (olyan, mint egy mini üvegmosó), de azzal csak a fejet tudom kimosni.

2010. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mosókefe hozzá nem a csőhöz van, hanem a fejéhez. Amúgy a legjobb megoldás, ha veszel egy újat és azt minden egyes használat után alaposan elmosod. Amúgy semmivel nem lehet kitisztítani, ha véletlenül már akkor akarnád, mikor beleszáradt. Egy idő után, akármennyire is igyekszel, mind olyan trutyis marad. Én évente egyszer veszek egy újat. De ha valaki rájött a megoldásra, szívesen veszem!
2010. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sima babafürdetős forró vízzel mosom, és mindig lefelé lógatva teszem le, pl. a szék karján átdobom? így nem marad benne víz, nem tud bepenészedni.
2010. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SZiasztok!Köszönöm szépen! Természetesen minden használat után tisztítom, de valszeg egyszer-kétszer a kisfiam levette a helyéről, és letette a földre, így nem tudott rendesen kiszáradni :(. Az ecetet kipróbálom, aztán veszek újat :).
2010. nov. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!