Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó porszívó kérdés?

Orrszívó porszívó kérdés?

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos, úgy tűnik kicsit megfázott, folyik az orra, illetve van hogy eldugul szegénykémnek és nehezen kap levegőt. Ki szoktam Neki szívni orrszívó-porszívóval. Hányszor lehet egy nap használni? Más tünete nincs, jó kedvű, eszik, nem lázas csak amikor tápit kap cumisüvegből akkor okoz problémát mert nem kap az orrán levegőt. Éjjel is többször megébredt. Orrszívó- porszívón kívül mivel tudnék még segíteni Neki?
2011. aug. 11. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél többször szívd az orrát, akár óránként is, így ürül. Itasd sűrűn folyadékkal, hogy oldódjon a váladék. Sose szívd szárazon, tengervizes orrsprayt vegyél a gyógyszertárban (Sterymar). Ha be van dugulva, akkor Nasivin baby orrcseppet is használhatsz, ez hatóanyagos és csökkenti az orr nyálkahártyájának a duzzanatát.

Védőnő+2 gyerekes anyuka

2011. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, tengervizes orrspray-vel befújtam Neki előtte.

Köszönöm szépen a gyors választ!

2011. aug. 11. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Minél sűrűbben...kisfiamnak,10 hónapos, már kb 2,5 hete szívom az orrát, van hogy óránként:(

Hála Istennek semmi baja, nem rakódott le a váladék sehova, de ennek megvan az ára....kínlódik rendesen orrszívás közben, de a doki is azt mondta, hogy ez az egyetlen megoldás.

Ráadásul több foga is jön, és a nyála is folyik, így jóformán egész nap nyálas és taknyos vagyok én is....

jobbulást nektek!!és nekünk is:)

2011. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Baby Luuf balzsamot használtam éjszakára,fürdés után kentem be vele a hátát.Szerintem hatásos volt. Meg Nasivint cseppentettem neki,de ezt csak pár napig lehet. Plussz ilyenkor én adni szoktam neki Cebion c vitamin cseppet. Ha már látom,hogy picit szörcsög akkor már adom is a vitamint és el szokott múlni. Március óta nem volt beteg szerencsére,most 1éves. Jobbulást!
2011. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15:08-nak, Nektek is jobbulást!

Köszönöm szépen a válaszokat.

2011. aug. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!