Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyerkőc mennyit...

Másfél éves gyerkőc mennyit ért a Mikulásból, karácsonyból? Érdemes magyarázni neki vagy ajándékozni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit?
2010. nov. 28. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarázni nem annyira. El lehet mondani, hogy a Mikulás hozta az ajándékot, meg ez itt a karácsonyfa, de komolyabban nem kell még belemenni szerintem. Ajándékozni én mindenképpen fogok, bár még csak 8 hónapos a kislányom. Egyik azért, mert a karácsony az karácsony, a másik meg mert már most tiszta lázban vagyok tőle :D
2010. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3-án lesz 1,5 éves a fiam... azt már tudja mi a Mikulás.. vagyis felismeri, pl a csokimikulást, de magyarázni még nem magyaráztam, a karácsonyt sem.

Ajándékot már tavaly is kapott, mikor fél éves volt, idén is kap.

2010. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy éves a kisfiam, de megajándékozni mindenképpen megfogjuk mindkét alkalomra.

Elmagyarázni neki is felesleges, ő még nem hiszem, hogy értené. Persze hallgatunk majd karácsonyi/mikulás dalokat, mondókákat és mesekönyvet is igyekszem majd karácsonyit előkeríteni. Ahogy előttem is írják, azt egy idő után már felismeri majd, mi a karácsonyfa és a télapó.

2010. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!