Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislánynak mit...

3 hónapos kislánynak mit vegyek karácsonyra? Mikulásra is szoktak már ilyenkor ajándékozni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem az én gyerekem, akkor igen, veszek neki ajándékot, valami kisebbet.

Ha az enyém, akkor inkább valami hasznos dolgot vennék, amit egyébként is, pl: játszószőnyeg.

2010. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

gyakorlatilag semmit. 3 hónaposnak semmit.


az én most 10 hónapos kislányomnak fél éves korára volt 8 rágókája, meg 10 csörgője, mert ezt bírtak neki hozni a rokonok. ebből egy rágóka érdekelte, a többi csak be volt hányva a járókába, hogy lássák a rokonok, ha megint jönnek.


hogy mi fog neki tetszeni az előre sosem tudod, életünk legjobb vétele egy kínban született (nagybevásárláson vagyunk, az nem lehet, hogy neki nem veszünk semmit) 150Ft-t ocsmány-zöld teszkós gumikacsa. ezzel imádott fürdeni. aztán ezt is kilökte a pikszisből két egymásba rakott gagyi műanyag pohár. (lázas volt és azzal locsoltuk rá vizet, aztán bennmaradt a fürdőcuccok között)


szóval ne sresszed magad, mert akármennyit is töröd a fejed, úgyis teljes lutri az egész.


vegyél egy előkét, abból sosem elég, vagy egy csőrös poharat, majd jó lesz. tökmindegy.

2010. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ez lesz az első Mikulása/Karácsonya és szeretnék neki ajándékot. Tapasztalatlan és tanácstalan vagyok.
2010. nov. 23. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Szerintem ilyenkor még nem igazán értékelik a gyerekek az ajándékot, nem tudják, hogy ünnep van. Igazából csak a magunk jó érzése miatt veszünk szerintem ilyenkor valamit.


[link]

2010. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
fényképezd le majd az arcát ha meglátja a karácsonyfát, az lesz a legszebb ajándék
2010. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!