Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes/hónapos korukra...

Hány hetes/hónapos korukra tanulnak meg normálisan cumizni (akik egyáltalán elfogadják)?

Figyelt kérdés

3 hetes, látszik rajta, hogy cumis lesz - a cicimen is cumizik (amihez nem fogunk hozzászokni....), ha a szájába rakom a cumit, rákap - de nagyon hamar kiesik és akkor jön a nyafi. Mennyi idő kell még a türelmemnek? :))


2 éves bátyó nagyon nehezen viseli, hogy kb. egész nap a kistesó van a kezemben, mert csak ott van nyugiban, plusz még cumi utáni nyafogás... :S


2010. nov. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez babafüggő. A kórházi szobatársam 1 naposan(!!!!) is adott cumit (és elfogadta a gyerek), nekem a nagyobbik fiam 4 hónaposan elfogadta, a kicsi most 3,5 hós és nagyon nem kell neki (igaz, nem is erőltetem egyáltalán) :)
2010. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos az még h a cumit fogja szeretni.Az én fiamnak is kitolódott a szájából a cumi,nem tudta bent tartani,de később nem is kellett neki,az ujját szopja.A másik fiam olyan 4 hós kora körül cumikázott már "rendesen".
2010. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mikor adod neki a cumit. Az én babám 6 hetes korában kapott először cumit, és altatáskor adtam neki, hogy megnyugodjon. Most 4 hónapos, csak alváshoz használom továbbra is. Ha éhes, hamar kiköpi a cumit. Nem vagyok a híve annak, hogy mindig cumi legyen a szájában. Egyébként pár nap alatt megszokta, az elején kicsit tartani kellett a szájában, hogy ne essen ki, vagy párszor visszatenni, ha kiesett.
2010. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,és ha netán hasfájós lesz,vagy bármi gondja-baja,és már bent fogja tudni tartani a cumit,sem fogja ennyi kielégíteni-szóval nagy reményeid le legyenek a cumi mellett.
2010. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam a korházban ujszülöttként nagyon szerette aztán elvettük töle sok hülye tanácsolás miatt, most 4,5 honapos és végre 2 napja tud cumizni, a mellemen orákig cumizik, de az igazi csak most kellett neki.. éjjelre az sincs, csak nappal kicsit de igy is nyafi, cumi mellett is tud hisztizni..
2010. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem azt várom tőle, hoyg egész nap cumizzon és ellegyen vele. Én sem szeretném, ha folyton cumizna. Csupán nagy segítség lenne, ha nyugtalan, akkor az megnyugtatná és nem kéne folyton ugrálni miatta, amit a másik nem fog egy idő után tolerálni. AZtán majd úgyis kiderül, elfogadja-e vagy sem.
2010. nov. 28. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

babafüggő! az én picimnek hiába próbáltam vagy 10 félét 1ik sem kellett neki!

most 5hónapos és ha próbálom odaadni neki akkor kiveszi a szájából és eldobja, pedig hihetetlenül cicipárti:D

2010. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!