Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gyógyult be normális...

Miért nem gyógyult be normálisan a heg?

Figyelt kérdés
Már majdnem három éve volt császármetszésem, gyakorlatilag egészséges vagyok, sportolok, voltam minden évben nőgyógyászati szűrésen, vérképet is csináltattam és minden oké. Miért van mégis az, hogy a műtéti heg közepén van egy pár milliméteres rész, ami időről időre visszagyullad, általában akkor amikor valamilyen ruha, vagy alsónemű kidörzsöli és olyankor még néha picit ki is vérzik. Voltam kétszer bőrgyógyásznál de csak azt mondta, hogy a túlsúly miatt valószínű nem kap levegőt a heg, adott kenőcsöt akkor begyógyult de aztán újra be-begyullad. Lehet esetleg valami varrat? Járt már valaki hasonlóképpen?köszi
2011. máj. 13. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp: nézesd meg a vércukorszintedet, a cukorbetegeknél nehezebb a sebgyógyulás.
2011. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor be van gyulladva a heg keresd fel a nőgyógyászod, vagy egy sebészt. Lehet, hogy varrat maradt bent.
2011. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!