Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír? Hogyan szoktassam...

Miért sír? Hogyan szoktassam le az éjjeli ordításról?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiamat 8kor leteszem aludni,fél-1 óra múlva felsír.megsimogatom.van amikor alszik megint fél vagy 1 órát aztán megint sír.ha kiveszem alszik a vállamon.leteszem 5 percenként sír.megsimogatom megnyugszik.átérek az ágyba leér a fenekem 5 perc sír.ez kb 5-6 szor így megy aztán kezdek kiborulni ez mostmár szinte rendszeresen 10 órától 1 iga megy akkor alszik egy hosszabbacskát 3-4ig akkor szopizik és 5-6 órakor kel.már kezdek kikészülni.ez úgy 2-3 hónapja megy.van amikor hagyom sírni de már köhög és ordít másnap tiszta nátha.(de ekkor sem alszik el)napközbe délelött alszik 1 órát délbe 1 órát meg délután 1et.de ez változó.volt hogy 2 órát is aludt vagy csak 20 percet de semmivel sem volt az éjjel másabb.ki fogja nőni ezt?mit csináljak??
2010. nov. 28. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet nem böfizett rendesen és vagy nem evett eleget, az enyém volt, hogy szomjas volt ilyenkor csak... aztán meg lehet a foga jön, mert fogzáskor az enyém is felsírt óránként éjjelente!!!!
2010. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi egyszobában alszunk a kisfiammal, mert nálunk is ez volt. Sőt, a nagyokkal is együtt aludtam, kinőtték, és felkelni sem kellett hozzájuk, inni is mindig készítek oda a fejéhez, van éjjelifény, és az világít neki. És ő is kipiheni magát, meg én is. Úgy van az ágya, hogy ha bármi van, akkor odaérek, és megsimogatom, de nem kell felkelnem sem.
2010. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elkezdted már hozzátáplálni?

Nem kap valamit, amit nem bír a pocakja? A 2-3 hónap miatt saccra kérdezem.


Másik tippem a foga.

2010. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet már nincs elegendő tápértéke a tejednek,és éhes.
2010. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónapos és ugyanez van, szerintem jön a foga, majd kinövi. Ha kijönnek a fogai elmúlik egy kis időre, aztán kezdődik megint :)
2010. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is fogzásra tippelnék,nálunk legalábbis ekkor van ez.
2010. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az én fiam dettó ugyanezt művelte 2hétig!

pár napja bújt ki az első fogacskája ma pedig ahogy rágta az ujjamat éreztem h kibújt még 1!

ha fel van duzzadva az ínye akkor válts ki neki a gyógyszertárban Dentinox-ot és alvás előtt kenj egy borsónyit az ínyére, ettől kicsit elzsibbad az ínye és könnyebben, nyugodtabban alszik!

nálunk bevált, tegnap éjjel is 4 órát aludt 1huzamban:D:D

2010. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válaszom nem fog segíteni rajtad, talán csak annyiban, hogy érezheted korántsem vagy egyedül a problémával:

Az én kisfiam először két órát egyhuzamban kb. két éves korában aludt. Nem volt könnyű, de kibírtuk. Mellettem aludt és amikor megébredt nem kellett felkelnem hozzá, csak odafordultam és megciciztettem, aztán még egy kis nyekergés és újabb 1-1,5 óráig viszonylagos nyugalom...

2010. nov. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de ez nálunk 3 évig tartott a kisfiammal minden éjjel föl kellett kelni hozzá 2x3x.

A pontos okát nem tudtuk soha mert nem mindég jött a foga ,időnként kért inni volt mikor nem, éhes sem volt,volt mikor azt gondoltuk biztos rosszat álmodott de ez sem lehetséges 3 éven keresztül tehát még ma sem tudjuk mi volt a kiváltó ok csak azt ,hogy hulla fáradt voltam minden nap mikor ő szépen kipihente az éjszakai sírást!

Már jó fiú 4 éves és időnként még felébreszt de csak egy pohár inni való erejéig a tiéd is megnyugszik majd csak idő kérdése :)!!!!!!!!

2010. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én akkor is éhségre, szomjúságra gondolnék, nálunk is volt ilyen, amikor 9-kor leraktuk és ébredt 11-kor, 12-kor és 1-kor. Ekkor már rég nem evett éjszaka, napközben nem evett összességében eleget, ezért ébredt. Kapott tartalmasabb vacsorát, meg több tejet lefekvéskor, és pár nap alatt megoldódott a helyzet.
2010. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!