Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem megy a kiskerekű babakocsi...

Nem megy a kiskerekű babakocsink a hóban, ajánlanátok jó téli kocsikat?

Figyelt kérdés

Most így nagyon nincs pénzünk,de nekem kell a gyerekkel bevásárolnom minden nap, de úgy hogy tele vagyok cuccal a kocsim meg elakad folyamatosan nem egyszerű.

Valami 3 kerekűre gondoltam vagy bolygókerekesre,aminek van bevásárló hálója is, és elég hosszú a biztonsági öve, mert a régi graconkat emiatt kellett eladni.


köszi


2010. nov. 28. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a mi 3 kerekunk is elakad a hoban :(
2010. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nagykerekünk van, és szintén elakad. Ha alacsony a kocsi alja, vagy magas a hó, akkor is elakad.
2010. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Szia!


Nem tudom, hallottál-e már a hordozásról. Én mei tai-ban hordozom a babámat a hátamon, és a nagy hó egyáltalán nem jelent akadályt. Ez egy olcsó és egyszerűen hasznűéható, ázsiai típusú hordozó, jól eloszlatja a súlyt a mama hátán (én meg se érzem a fiam súlyát), a babának egészséges terpeszt biztosít és kellően megtámasztja a gerincét is.


Ha már hallottál a hordozásról, és nem érdekel, akkor tárgytalan, és ne haragudj, hogy zavartalak.

2010. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha az anyuka megcsúszik és hanyatt vágódik, rá a gyerekre? :S
2010. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdjetek emiatt vitaba. Babakocsival is lehet nagyot esni.
2010. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem se legyen ebből vita. Amúgy ha hanyatt esel, gyerekkel a hátadon, öszönből "fenékre" esel, a felső testedet felfelé hajlítva, hogy a gyereket minél kevesebb ütés érje. Babakocsival is lehet nagyot zakózni, nekem már sikerült.
2010. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lada Niva 1.6 4x4 :)
2010. nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az utolso nagyon vicces, de a kerdezo babakocsira gondolt
2010. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Ja.Akkor smart az eléggé babakocsi.De terepen használhatatlan:)
2010. nov. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Chippolino Futura van. 3 nagy kereke van!

[link]


Tegnap próbáltuk ki először hóban. Azaz inkább megfagyott latyakban. Hát az nem tetszett neki... Azt még nem tudom, hogy sima hóban menni fog-e, de a fagyos latyakon nincs az a babakocsi ami jól megy! Mondjuk én a járdára se tudtam tegnap felmenni, mert a hókotró a járdaszegélyhez dúrta az összes havat, ami szép halmokban fagyott oda, egyszerűen képtelenség rajta áttolni a babakocsit! Szerencsére csendes utcában lakunk, és lehet sétálni az úton.


Nekem a hordozással pl. csak annyi a bajom, hogy én nem tudok úgy bevásárolni, hogy rajtam lóg a gyerek. Nekünk ugyan kengurunk van, de soha nem szerettem így vásárolni menni!

2010. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!