Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy hirdetesben az all,...

Ha egy hirdetesben az all, hogy allapota UJSZERU, akkor az mit jelent pontosan? Hasznalt dolgokat vasarlo anyukak mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Az expressz-en talaltam egy babakocsit es az allt ott, hogy ujszeru. Az mennyire haszanltat jelent? Eddig meg semmi ilyen nagyobb dolgot nem vettem hasznaltan es kivancsi lennek ra, mik a tapasztalataitok az UJSZERU dolgokkal kapcsolatban. Koszi
2010. nov. 29. 03:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon jó állapotban van,de ha biztosra akarsz menni,akkor a hírdetőt kérdezd ki a részletekről, kérde meg,hogy küldjön pár képet is, ha bármi hibája van a terméknek,akkor írja körül...
2010. nov. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Kepek voltak a neten, de gondolom, ha a babakocsinak van is valamilyen hibaja, arrol nem valoszinu, hogy tett fel kepet. Koszi az infot, irok az eladonak, mert erdekel a dolog.
2010. nov. 29. 04:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szépnek hibátlannak kéne lennie!

Kérdezd meg nem-e fakó a színe, gurul forog- e minden kereke, valahol nincs- e e leszakadva, elszakadva, gyerek által megrágva!

Használtan vettem a hordozót mózest, hibátlannak volt, a babakocsit ujjonan, 120.000 lett volna, de 80.000 vettem teszveszen!

2010. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez a fogalom mindenkinek mást jelent.Vettem már újszerű játékot és a kukába landolt,kérdezz rá neki ez mit jelent,azt is miért nem használták a babakocsit,mert hát ugye azt az ember évekig használja azért,és az már nem újszerű,szép lehet attól még de újszerű nem.
2010. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én elég sokszor vásárolok,és árulok is az aukciós oldalak.eddig mindennel meg voltam elégedve,amit megvettem.de ha nagyobb dolgot veszek,megnézem személyesen.ha nem találod megfelelőnek,egészen egyszerűen otthagyod.az újszerű egyébként tényleg alig használtat,tökéleteset kellene hogy jelentsen
2010. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az csak arra írom ki az újszerűt, amit max 1-2 esetleg 3 alkalommal használtuk... Természetesen hibátlan, mosva vasalva van (elsősorban a kinőtt baba ruháinkat árulom) A babakocsinkat még megtartjuk jól jön a nagy hóban a nagy kerekeivel :D
2010. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Expressz.hu-n én csak botrányos dolgokat vettem.

Volt egy mellszívó,ami természetesen nem működött.S egy babakocsi.Megvettem a kocsit minden szépnek s jónak tűnt.Nem nézett ki rosszul,csak mikor hazahoztuk a kocsit beleültettem a kisfiamat,aki akkor 9,5 kg volt s nem lehetett tolni.Egyszerűen nem fordult a kereke.

Én többet használtat nem veszek az is biztos.Ja és mikor vissza akartam vinni 2 nap múlva közölte velem az eladó,hogy a barátnőié volt s hogy mikor elvittem semmi baja nem volt.Érdekes!2 nap múlva viszont a karfája is szétesett!

Én inkább olcsóbbat veszek legközelebb újonnan s kapok rá garanciát is!

2010. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki hasznos valaszat! A kerdesemre maganban azt irta az elado, hogy 2007-ben vettek es szep, megkimelt allapotban van. Feleannyi lenne, mint ujonnan, viszont a szemelyes megtekintes kicsit nehezkes lenne, mert a babakocsi kilometerekkel arrebb van, mint ahol mi lakunk.
2010. nov. 30. 04:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!