Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra amit interaktív...

Hány óra amit interaktív játszással töltötök Babátokkal? (8-13 hós babával)

Figyelt kérdés

Úgy értem amit tényleg játékkel töltötök, leültök hozzá és csak vele foglalkoztok!Miket csináltok ilyenkor?


Igazat légyszi még ha kevés is!


Én néha úgy érzem kevés időt töltünk csak játékkal....és Ti?


2010. nov. 29. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul. Ma en meg csak kb. 1 orat toltottem vele jatszasssal igazan. :( Reggel 8-kor felkelt, eves, levittem a konyhaba pakolaszott, ramolt, eljatszott egyedul amig en elkeszitettem az ebedetm, kozben enekeltem neki (gyerek cd ment a konyhaba). 10 ora volt amikor leultunk jatszani. Epitettem o ledontotte, golyopalyaztunk (nemreg kezdte egyedul is beledobni a golyot, majd kukucsit jatszottunk elbujtam a szokott helyre o meg jott utannam. Aztan eves ido neki es utanna lefekudt. Most pihenek de hamarosan megyek furdot takaritani. :( Ha felebred akkor uzsona es jon apa a munkabol. O szokott vele akkar 2 orat is intenziven jatszani amig en pakolok. Utanna en is bekapcsolodom aztan vacsora, furdes es lefekves. Sajnos nallunk kb. igy neznek ki a napok. Sokszor szoktam setalni vinni miutan reggelizet egeszen amig ebed ido van. Ekkor tekergunk, jatszoterezunk csak ma sajnos nagyon hideg van (kulfold)es dolgom is volt az ebeddel. En ugy erzem sajnos keveset jatszom vele. Buntudatom is van miatta. :(
2010. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, bocsi, lemaradt, hogy 10 honapos lesz par nap mulva.
2010. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És sokszor keveset szoktam vele játszani. Úgy értem, hogy általában 20 percet együtt játszunk, utána hagyom egyedül szöszmötölni, ha van kedve.Ha nincs kedve, akkor játszunk tovább együtt, de általában odairányítom a figyelmét valami új dologra, amit utána próbálgathat, megismerhet. 10 hónapos. Néha egy kicsit több odafigyelést igényel, de én nem tartom jónak, ha egy gyerek egész nap le van foglalva. Meg kell adni a lehetőséget és eszközöket neki, hogy magától tanulja meg a dolgokat.

Abban a 20 percben bújócskázunk, eldugok neki dolgokat a szobában és ösztönzöm, hogy keresse meg, egymásra pakolós, egymásba dugdosós játékokkal ismerkedünk, fából várat építünk (én építem, ő lerombolja:). Labdát gurítunk, baba testrészeit tanuljuk, rengeteg könyvet "olvasunk", abban is tanítom neki a tárgyak nevét...

2010. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az lemaradt, hogy óránként 20 percet:)
2010. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amennyire igénye van,10 perctől kezdve egy egész napon át,mikor,hogy.
2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam valahol, hogy nem kell állandóan vele játszani, kell hagyni, hogy magában is játsszon. Függetlenül attól, mennyi idős.

Délelőtt egy óra körül szokott lenne, amikor tényleg csak vele foglalkozom, délután meg ahogy jön, de apa is játszik vele délután kb. egy órát. Napközben persze van, hogy 5-10 percekre odaülök hozzá, labdázunk, gurigázunk, építek ő lerombolja. Az egy órában pedig mondókázás, éneklés, könyvnézegetés, építés, bébitaxizás, hintázás, formabedobózás stb. van, de mindegyik kb. 5 percre köti le... Egy éves.

2010. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos szinte egész nap játszom vele, vagy ülök mellette, amíg ő játszik, mert ha megmozdulok, hisztizve jön utánam, főzni is csak úgy tudok, hogy csimpaszkodik a nadrágomba és üvölt :( Nem tudom, mit ronthattam el :((
2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, 1 éves (utolsó voltam)
2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!