Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves babátok még a kiságyá...

1,5 éves babátok még a kiságyában alszik vagy már nagyágyon? Én most tervezem, hogy a kisfiamat átszoktatom majd a leesésgátlós ágyra!

Figyelt kérdés

Hogyan kezdjem? Elöszőr csak délben altassam ott?

Attól félek,hogy igy szabad útja lesz és bármikor átjön hozzánk is!


2010. nov. 29. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves korától nappal a franciágyon aludt.15 hós lehetett, amikor levettük a kiságyról az egyik rácsot(az egészet). Nem mászkál ki belőle.1 hónapig volt előtte pléd,kb. 2x gurult le.
2010. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 14-hónapos korától ilyen ágyon alszik! Nem maradt meg a rácsos ágyban,kb egy hónapig küzködtünk azzal hogy ki be raktuk,és mindíg ordítás lett a vége:( Ezért döntöttünk úgy hogy veszünk neki leesésgátlósat. Tartottam tőle hogy mi lesz,de az első este óta azon alszik (kopp-kopp-kopp). Az igaz hogy letud jönni amikor csak akar,de még csak egyszer jött oda hozzánk a két hónap alatt, az is reggel volt. Mi az ágy elé tettük a kiságyból a szivacsot nehogy a földre essen ha véletlenül úgy ülne fel.

2010. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 20 hónapos a kislányom. Még mindig többször kel éjjel, általában nem teszem vissza a kiságyba mert megébred rá, így hagyom a nagyágyon aludni. Őszintén szólva nem szeretem mert így megébred és nemegyszer ő keltett minket hajnalban vagy éjjel mert egyből átjött hozzánk. Viszont nem is kell átszoktatnom mert így is úgyis elalszik, csak ezzel van a bajom hogy többször fent van éjjel és akkor nem marad egy helyben, egyből jön.
2010. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 hónapos múlt, amikor leszedtük a rácsot, és helyette leesésgátlót tettünk fel.

Én is először csak délben altattam ott, gyorsan megszokta.

És igen, sajnos előfordul néha, hogy átballag, de még mindig jobb, mint amit korábban csinált: addig ordított, amíg ki nem vettük, és utána nem volt alvás. AZóta néha megjelenik fél hatkor, és mellettünk alszik még vagy egy órát. Sokkal kényelmesebb:)

2010. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves korától alszik sima gyerekágyon és nem jön át többször, mint ahányszor előtte át kellett mennem hozzá. Nyugodtabban, jobban alszik, szerintem maga a tudat is jó neki, hogy ha szeretne át tud jönni, nincsenek ott a rácsok.
2010. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!