Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesésgátlós ágyból nem tud...

Leesésgátlós ágyból nem tud kiesni a babám?

Figyelt kérdés
18 hós és ma alszik benne először.Középen van a hely ahol le tudna esni.Féltem kicsit!!!!
2011. márc. 2. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tegyél az ágy elé egy paplant, ha leesne, legalább puhára érkezzen, szerintem egy gyerek bárhonnan bármilyen irányból le tud esni


Jó éjszakát neki az új ágyában :)

2011. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tegyél oda egy összehajtott dunyhát, másnem arra jó, hogy te nyugodtabb légy egy kicsit :-)

Egyébként nekem mind2 gyerekem olyan kukacmódon alszik, hogy simán lehuppan a "résen", nálunk szivacsmatrac van odarendszeresítve éjjelre.

2011. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves.2 éves kora óta van saját ágya. Az ágy végénél van a bemászásra kijelölt hely, de ő álmában valahogy mindig odakeveredik. Épp ezért ezt a részt is eltakarom amikor alszik. Biztos ami biztos alapon.
2011. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 3 éves, de még mindig féltem nehogy leessen az ágyból. :) Én azt csinálom, hogy egy vékonyabb takarót összehengergetek és odateszem az ágya szélére a leesésgátló mellé. (lekopogom-még sosem volt probléma)
2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A talajt már kipárnáztam de nem szeretném ott találni.Lehet korai még ágyat cserélni.Meglátjuk
2011. márc. 2. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:
és ha fal felé fordítanátok egyenlőre a kimászósra készült oldalt?
2011. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsónak.Hát nem tudom.Egész nap azzal játszott,hogy ki-be mászkált.Azért cseréltünk ágyat mert a kiságyban nem akart maradni.Ha felébredt éjjel is ki kellett venni.Ha megfordítom "hegyet"kell másznia.Minden este forgassam az ágyát?
2011. márc. 2. 22:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi majdnem másfél évesen szedtük szét a kiságyat és tettünk fel leesésgátlót.Egyszer nem esett le még.A képen látod mekkora hely van rajta,hogy letudjon esni ,de nem esik le.Amúgy ezt a leesés gátlót szétlehet húzni és 110-140 cm között lehet állítani.

[link]

2011. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az ágya pontosan, de az én nagyobbik fiamnak olyan leesésgátlós ágya van, aminek az üres (kijárat) részére is lehet tenni pluszban leesésgátlót. Mi éjjelre azt feltesszük, így végülis nem tud kiesni sehol.
2011. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kimászik a kiságyból ideje váltani. Tegyél oda matracot megelőzésképp,mert le fog esni ott,ahol nincs leesésgátló. De attól még érett rá,csak meg kell szoknia. Hamarosan belejön:)
2011. márc. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!