Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat az 5 hetes babánk?

Miért sírhat az 5 hetes babánk?

Figyelt kérdés
5 hetes múlt a lányom és ezidáig minden szopizás után beájult és aludt a következő etetésig. Pár napja azonban felkel,eszik (két mellből szoptatom) - ez kb. egy óra, sokszor el is tolja a mellem, mintha már nem kellene több, de ha leveszem csak sír, ha visszateszem nem kell már neki a tejci. Mégis aggódom, hogy mi van ha éhes... vagy különben meg miért sír. Pelus rendben, pocakfájásos lábhúzogatás nincs, talán csak nehezen tud elaludni? Mert a végén kb. egy órányi babusgatás után elalszik, de az is van hogy pont úgy alszik el ha békén hagyom. Sajnos a csend nehezen megvalósítható mert van egy nagytesó is aki ordít egész nap. Lehet, hogy csak nyugira vágyik? Mert délben és este is órákig szenved, ébren van és csak akkor alszik el mikor a nagy is aludni megy, ergo csend lesz, vagy ha szegény kicsit beviszem a fürdőszobába, mert ott nyugi van.
2010. nov. 29. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

Az én fiam sem tudott zajban aludni, a vele egyidős unokatesója meg vígan húzta a lőbőrt a nappaliban, ahol az apukája éppen rádiókabarét hallgatott.

2010. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval, lehet hogy csak a zaj a baj? Azt hittem - mindenki ezt mondta - hogy ha szüleétéstől ez veszi körül akkor nem fogja zavarni , ezért inkább gyanakodtam a "mi van ha még éhes" teóriára.
2010. nov. 29. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nyugodt, inkább mérd az evéseit 1-2 napig, abból jól kiderül, éhség okozza-e a sírást.
2010. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemhiszem,hogy az éhség miatt hisz azt írod,hogy már tolja el a cicit!Inkább a zaj miatt!Ahogy nőnek a babák egyre jobban zavarja őket a zaj(persze vannak kivételek akiket nem zavar a hangoskodás)Valahogy próbáld meg a nagytesót elhallgattani amikor altatod a picit!Adj neki vmi olyan játékot amivel legalább egy pár percig el van!Hol alszik a pici??Nemtudod rácsukni a szobaajtót??
2010. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, a nagy is csak másfél éves és alapjáraton ordítva működik, kurjongat, énekel, szambázik, vijjog. Érti mi az a csendesebben, halkan, de 30 mp után elfeledkezik magáról és ordít egy nagyot én meg kezdhetem elölről az altatást :(((((
2010. nov. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!