Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha még nem tapsol,...

Az baj ha még nem tapsol, integet a 8 hónapos babánk?

Figyelt kérdés

Kúszik pár napja, forog minden irányba, van 5 foga, hallgat a nevére és a becenevére is. Mosolyog és jó kedélyű baba.

Kell ennél több ilyen korban?


2011. nov. 2. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Lányom 10 hónaposan kezdett tapsolni. Integetni már előbb tudott, de szerintem ne aggódj, babád is meg fogja tanulni. Egyik napról a másika képesek meglepni minket. Azt hiszed nem tudja, aztán hopp már csinálja is. :)

Nyugi, szerintem semmi baja a babádnak.

2011. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 10 hónapos és kb 2 hete integet.

Előtte hetekig tanítottam, de nem csinálta aztán egyszer csak elkezdte pelenkázás közben.Azóta ha kérjük akkor csinálja, de előfordul, hogy magától is.

Pápázni 7 hónapos kora óta tud, de azt olvastam több helyen, hogy a nagykönyv szerint ezeket elég tudnia 15 hónaposan is.

Minden baba más, az enyémnek pl csak most bújik a 3.foga, amit csikorgat az alsó kettővel.4 hónapot vártunk rá és most egyszerre több jön neki :)

2011. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam, 2 hete tapsol :)
2011. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondta a védőnők, hogy 1 évesen is ráér.
2011. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy ez olyan 10-12 hónapos korban kezdődik ( a pápá integetés meg a tapsolás is).

Én lányom 10 hónaposan kezdte, a fiam meg olyan 14-15 hónapos volt mire végre csinálta.

2011. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Csak néha sokan úgy csinálnak mintha már ezeket réges rég tudnia kéne, azért is kérdeztem:)

2011. nov. 2. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is 8 hónapos, nem tapsol, nem integet. Én nem izgulok ezen, szerinem ráér. Eddig se nem mászott, se nem kúszott, saját fejlesztésű forgásos technikát alkalmaz a tárgyak begyűjtésére :) Viszont ma reggel elkezdett kúszni! De azon én is ki tudok akadni, hogy ezt meg azt már tudnia kéne...majd csinálja ha itt az ideje, minden baba más.
2011. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam egy évesen tapsolt először. Pápát is akkor intett, egyetlen egyszer :-) Szerintem nem gond.
2011. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 8 hónapos, ő sem tapsol, nem is integet. Max. néha mondja, hoy Pá-pá! :)

De a barátnőm kislánya pl. már 7 hónaposan tapsolt, most 10 hónapos, most már integet is.

A védőnő mondta, hogy ezekkel még ráér, egyáltalán nincs lemaradva.

2011. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!