Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az oka ha babám még nem...

Mi az oka ha babám még nem akar fordulni? Beteg?

Figyelt kérdés
Igaz négy hós múlt, hasról ha kedve van ritkán hátra fordul, de hátról esze ágában sincs hasra. Baja lesz? És ha igen, agyi vagy szervi? Jó kedvű egészségesen fejlődő kisfiú. Egyáltalán mikorra "kell" átfordulnia? Szépen kinyomja amúgy hason magát.
2010. nov. 29. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, miért lenne beteg 4 hósan? Forogni az álmoskönyv szerint 6 hónaposan "kell" de nem feltétlenül baj, ha kicsit később. Az én fiam pont 4 hónapos volt, mikor hasáról a hátára fordult, és pont 6 hónapos volt amikor visszafelé is ment neki. Nem kell siettetni a mozgáfejlődést, jön az magától is.
2010. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A babák átlag 3 és 6 hómapos koruk között kezdenek el forogni, szóval még bőven időben vagytok!

(egy gyógytornász)

2010. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.5,5 hónapos a kislányom és még csak oldalra forog.:)Egyszer fordult át a hátáról-hasra,de azóta se.:)Fekve szépen kinyomja magát és már hátrafele kúszik.:)Nincs semmi baja a babádnak.:)
2010. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja sincsen és egyébként is ráér még átfodulni akár egy két hónap mulva is.

Szegény kisfiadat ne "betegezd" már le:-)

2010. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom 17.-én múlt 6 hós és esze ágában sincs forogni.én is aggódtam de már ne aggódok mert megnyugtattak többen is.fordult már át hasról hátra és vissza is de csak 2-3 alkalommal.ez volt kb 5 hós korában.azóta sem csinál semmit.
2010. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!