Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az én babám utál hason...

Ha az én babám utál hason lenni, honnan fogom tudni hogy fordulni akar? 3 honapos.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
eleinte minden baba utál hason lenni, hiszen elég nehéz a fejüket tartaniuk amíg nincs edzett hátizmuk. Próbálj meg vele egy síkban feküdni szembe és szórakoztatsd így, majd megszokja ...
2010. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem mindkét fiam utált hason lenni. Persze azért le szoktam őket tenni,úgy is. Ha fordulni akar, hamar észreveszed. Pikk-pakk rájön miként szabaduljon a számára kellemetlen helyzetből. :) Kinyomja magát és elkezdi oldalra tenni a fejét aztán átfordul. Egyre ügyesebb lesz, csak mikor jó a kedve, nem nyűgös és ott vagy vele tedd hasra, amíg bírja.
2010. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb baba utál hason, de azért mégiscsak szoktatni kellene hozzá, mert úgy erősödik a nyaka, az pedig minden mozgás alapja. Szerintem kezdd el, kis időkkel és lassacskán emeld az időt, amit hason tölt. Hidd el, meg fogja szeretni!
2010. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is utált hason a dokinő azt mondta,minden etetés elött 5-10percre forditsam meg.Tehát utált hason lenni és mégis hamar gyönyörűen megtanult forogni.
2010. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is utálta, nem erőltettem, csak naponta 5-10 percre, amíg nem kezdett el nyekeregni miatta. De a forgás szerintem nem a "hasonfekvési vágyból" indul ki, nagyon ügyesen, ösztönösen elkezdett forogni. Először csak hasra, és mivel azt utálta, így szinte azonnal nyekergett is, hogy fordítsam vissza. Aztán rögtön megint hason volt.
2010. okt. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én babám is utálta,hasra tettük és már ordított is.Féltem is,hogy baj lesz,mert nem emelte a fejét sem hason,meg meg se próbálta kinyomni magát,csak sírt keservesen.

Most már 4 hónapos,ugyanúgy nem fekszik hason,de már odáig eljutottunk,hogy ha hasra teszem,rögtön el kezd erőlködni és megfordul.Így megnyugodtam,mindennap egy kicsit hason van,de változatlanul nem szereti,de legalább megfordul magától:)

2010. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém is utálta világéletében, most viszont szinte már csak hason alszik. 13 hós.
2010. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!