Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos gyereket lehet...

15 hónapos gyereket lehet bébikompba tenni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy furán hangzik a kérdés:)

Mindent eleve később csinált,jártunk is gyógytornára.Nem volt 13 hónapos,mikor elindult (ezt időben csinálta),azóta sem áll meg.Nem vagyok barátja a kompnak,ezért nem is használtuk.Most viszont előkerült egy a karácsonyi nagytakarítás során,amit egyszer kaptunk.Belekérezkedett és azzal "rohangált" vagy csak kívülről tologatta.Nagyon bejött neki:)A kérdés az,hogy beletehetem-e addig,míg lecseng nála ez a korszak (remélem pár nap) vagy árt neki?


2010. nov. 29. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már ügyesen megy egyedül, akkor biztos nem árt neki.
2010. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már önállóan is tud járni, akkor az égvilágon semmit nem árthat neki.
2010. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Konzultálj más anyukákkal, a gyerekorvossal erről. Nekem azt mondta a gyerekorvosunk, hogy nehogy vegyek neki, mivel akadályozza a szabad mozgásban. Te vagy az édesanyja, hiába tetszik neki, ha akadályozza a fejlődésben, ne engedd, hogy tartósan használja. Egy biztos, ha pár napig használja, szerintem nem ártasz neki, de figyeld, hogy le ne maradjon.
2010. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hónapja megy egyedül,lépcsőzik,szalad,stb.
2010. nov. 29. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy árt ilyenkor! Nyugodtan beleülhet, úgyis megunja egy hét alatt, hiszen sokkal izgisebb egyedül. Ez csak az újdonság varázsa. Van egyébként kismotorja, triciklije? Lehet, hogy ez hiányzik neki, ha még nincs...
2010. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is ellene vagyok a kompnak, mert mindenhol rosszakat olvasni róla, de a te eseted már teljesen más

itt már nem fejti ki a komp a negatív hatásait, mely szerint majd később tanul meg járni a baba

szóval nyugodt szívvel rakd bele szerintem, semmi baja nem lesz, max jól érzi magát :))

2010. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18.53-as!

jaj, miben maradhatna le? majd gondolod, hogy pár napig megy a komppal, azt egyszer csak nem tud majd járni? :D :D :D visszafejlődik tőle, vagy mi? ne essünk már át a ló túloldalára!

2010. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi 22:39-es. Magamból indultam ki, mivel nekem mégcsak 6 hónapos a babám. Nem is figyeltem, hogy 15 hónapos babáról van szó. Sorry!!!
2011. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!