Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki a...

Van itt olyan anyuka aki a héten ünnepli a babucija ELSŐ szülinapját?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam szombaton lesz 1 éves,és már nagyon várom,nagyon készültem rá!

Nálatok hogy lesz,mint lesz?

Ti is lázban égtek:)


2010. nov. 29. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

boldog szülinapot a kisfiadnak!!! enyémnek vasárnap lesz :D

az egész család átjön, már nagyon készülök, remélem jól fog sikerülni :)


nálatok hogy lesz, hogy fogtok ünnepelni? mit kap az ünnepelt?

2010. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi nem, de Boldog Születésnapot a picúrnak!
2010. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az én kislányomnak is szombaton lesz.

És nagyon készülünk rá, nem lesz ugyan óriási babaparti, de a szűkebb család eljön majd vasárnap.

A szombat a miénk, hármasban.

Lesz egy kis tortája, lufik, kis papírkorona (szerintem csak a fotó kedvéért, mert úgyis leszedi a fejéről) játékok, mesekönyvek, ruhák, kabátok, téli cipők, de nem is ez a lényeg, mert egész este őt fogjuk kényeztetni, na nem mintha egyébként nem lenne:-)

Te mivel készültél, és a kisfiad hány órakor született?

2010. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az én kisfiam dec.4-én hajnali 1 órakor született!

Nálunk is szűk családi kör lesz,vasárnap tartjuk!

Lesz kis tortája,lufik,boldog szülinapos zászló,micimackós party tányér,pohár,szalvéta....szóval bele adok apait-anyait:)

Ja és az ajándékok:Kap leporellókat,mókakockákat,zenélő-nyomkodós állathangokat utánzós játékot.

Igazából a karácsony lesz játékok tekintetében nagy durranás!És nekünk még a névnap is decemberben lesz:)Szilveszternek hívják a drágám:)

2010. nov. 30. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam, Soma, 2-án, csütörtökön lesz 1 éves. Vasárnap ünnepeljük családi körben, ott lesz 4 nagyszülő, egy pótnagyszülő, egy dédi, 2 nagynéni, meg mi. Már nagyon várom! Persze lesznek finom ennivalók, torta. Kap egy 3 funkciós triciklit, garázst kisautókkal, szánkót, zenélő játékot. Ennyiről tudok, de biztos lesz még ajándék, ami nekem is meglepi lesz. BOLDOG SZÜLINAPOT MINDEN BABÁNAK!!!:)
2010. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!