Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinek1 év körüli...

Anyukák! Akinek1 év körüli ekcémás babája van, ti mit adtok enni vacsorára a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Nálunk még csak a két alsó foga van kint és nem hajlandó semmi pékárút,vagy felvágottat enni.Eddig Sinlacot kapott,de az most már elfogyott.
2010. nov. 29. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak a két alsó fog van kint :-),de ennek ellenére azt eszi amit mi.Kenyér vajjal,párizsival vagy főtt virslivel.Volt már hogy pirítóst csináltunk és azt kért!,vagy bármi mást eszünk ő is azt eszi.Igaz nem nagy mennyiségeket.Még én is adok neki tápszert vagy gyerekital épp minek mondják a hármas tápszereket.Ő teljesen megszokta hogy fürdés után még megtörlöm és bepelusozom addig eszik.

Hát most így hirtelen nem jut eszembe hogy mit ehetne még.Bébiételed nincs otthon?

2010. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy tejpép valami gyümivel?

Első voltam.

2010. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tejmentes diétán vagyok, akkor vannak nagyon jó gabonapépek, vagy főzhetsz rizstejből, zabtejből - én szójatejből főztem - "tejbegrízt. vacsira szerintem nagyon jó, laktató, de nem nehéz

esetleg rizstejbe egy pici kakaó és bele egy kis háztartási keksz, azt biztos szeretni fogja. ha nem akarsz boltit, akkor itt írtak tök jó receptet házi babapiskótára.

ilyesmi mehet szerintem

2010. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 éves, atópiás ekcémája van, de azt eszi amit mi, mert a bőrgyógyász szerint ennek semmi köze a kajához. Tejpépet szokott enni, virslit, szendvicset, tojást, szóval szinte mindent. Egyedül tejet nem adtam még neki, de lassan megpróbálom azt is.
2010. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egyébként még szopik,de elég kevés már a tejem.A tejpép is elég tápláló?Próbáljam ki a tápszert?Humama HA 3-ra gondoltam.Vagy kapjon tejpépet esetleg gyümölcsöt gabonapéppel?Tanácstalan vagyok...
2010. nov. 30. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!