Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi overált, télikabátot...

Mennyi overált, télikabátot vesztek Télre 2,5 éves gyermeketeknek összesen?

Figyelt kérdés

2011. nov. 18. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz, az én fiam még nincs 2,5 éves, csak 26 hónapos.

Neki van 2 kantáros nadrágja, 2 téli kabátja + 1 itthonra, ami már tényleg csak a hóban fetrengeni jó. + van egy szebb bélelt együttese, a kantáros nadrágja bársony, a kabátja plüss. És van egy egybe részes overallja.

2011. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két kabát, 1 overál
2011. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 2,5 éves a lányom. 2 van neki, két kabátja, 2 overállja, hogy mindig legyen csere.
2011. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 éves

2 kabát (egy szép és egy játszós) és 1 overál ami saját

+ 2 ajándék (kölcsön) overált kaptunk :)

2011. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bölcsis, úgyhogy nálunk kicsit több fog fogyni.


2 kabát, 2 kantáros overál naci, 2 sima overálnaci

Sajnos egybeoverált nem kaptam még. Vagy a lába szára rövid de puffos tehát elveszne benne a gyerek, vagy iszonyú ára van, amit nem engedhetek meg magamnak. Megjegyzem a sima overálnacikat a szüleimtől kaptuk ajándékba.

2011. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

meg lehet kövezni, de egy két részes kantáros overálja van

nem jár bölcsibe, nyilván akkor több lenne

ha este kimosom reggelre simán megszárad, vízlepergetős, ha délelőtt lemennénk és saras lenne, akkor csak letörlöm egy vizes ruhával és már jó is,este meg mehet még a mosásba, ha kell

bélelt nadrágja van több is, ha nem játszani megyünk, hanem mondjuk a nagyihoz autóval, vagy vásárolni szintén autóval, akkor úgyis azt adok rá az overál kabátjával

az overál nadrág sokkal gyorsabban koszolódik, mint a kabát

tavaly is így csináltam, bár akkor volt neki egy tartalék overál gatyója, amit szinte nem is használtunk....így idén nem vettem neki

2011. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!