Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hidegben kiviszitek a...

Ebben a hidegben kiviszitek a babatokat setalni?

Figyelt kérdés
az enyem 4 honapos multaz este bedugult az orra.ti kivinnetek egy picit a hideg levegore setalni?
2010. nov. 30. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindennap kiviszem, akár esik, akár fúj. Ha esik vagy fúj a szél, a kocsira felteszem az esővédőt... Az enyém eleve nem alszik jót bent, csak a teraszon tud, tehát kiteszem. A friss levegő mindenképp jót tesz. Amíg nem lázas, te is nyugodtan vidd!
2010. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én minden nap kiviszem, ha kicsit náthás, akkor rövidebb időre, kb. 15-2O percre.
2010. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
epp most hivtam fel a haziorvost,mert az este bedugult a pici orra es azt mondta vibrocilt hasznaljak az orraba,ki pedig minnel kevesebbet vigyem.
2010. nov. 30. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól szellőztesd ki a szobáját, aztán fűtsd egy picit. Sokkal kellemesebb lesz a levegő odabenn, és egy kis friss levegőt is szív a baba. Jobbulást!
2010. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

kiteszed a teraszra aludni??? te is ott aludj legközelebb...

szerintem ha náthás, akkor tényleg csak szellőztess, ne vidd ki, nehogy rosszabul legyen. ha egészséges akkor minden nap kell a séta, mi kétszer szoktunk rövidet.

2010. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kiscsiri! igen, kiteszem, még ha te ezt valami vad ötletnek is tartod4 Tudod, már van 3 kamasz gyerekem, ők is kint aludtak a babakocsiban, most a kicsi is... Mindegyik egészséges gyerek, orvos csak a kötelező vizsgálatokon látja őket... Szóval rendesen felöltözve nem hinném, hogy egy egészséges gyereknek bármi baja lenne kin. Kertes házban, zöldövezetben lakunk, a levegő tiszta, tehát kint alszik. Semmivel se rosszabb, mintha sétálnék vele a nagyvárosok kormos, füstös útjain és közben aludna...
2010. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
TE szívesen aludnál kint (jól felöltöztetve)???
2010. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én altattam kint nem egyszer a lányom.4-5 órákat simán elvolt még akkor is ha ez számdora megbotránkoztató.
2010. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitázok, de ugye azért ki szoktad vinni a gyerekedet? ha elalszik, mit csinálsz? Te így, más meg máshogyan csinálja... Ettől még egyik sem rossz vagy jó, csupán MÁS... Sok bölcsiben is kint alszanak a kicsik... és nem babakocsiban... Szóval nem értem, miért vagy ezen fennakadva. Nem mínusz 10 fok van, nem fogcsikorgató idő, csupán (legalábbis nálunk +5 fok. A gyerekből csak az arca látszik ki, tehát biztosan nem fázik...
2010. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Írtam fentebb, hogy napi kettőször vagyunk kint rövidebb ideig, ha elalszik jövünk haza a melegbe. És nem arról volt szó, hogy séta közben elalszik, hanem hogy KINT ALTATOM. Szerintem nem ugyanaz. Olyan bölcsibe meg nem vinném, ahol kiteszik őket TÉLEN aludni.(egyébként semmilyenbe se) A kérdésre nem kaptam választ, hogy szívesen aludnátok e kint pl. ma.
2010. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!