Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam át 4 hónapos...

Hogyan szoktassam át 4 hónapos babámat a kiságyra?

Figyelt kérdés
Pár hetes korában, sőt még két hónapos koráig (ráadásul még hasfájós is volt) szépen aludt este a kiságyában. Felkelt szopizni, aztán néhány perc, majd vissza is aludt, majd egy 10 perc után át is tudtam csempészni az ágyába. Most már nagy alvása sincs (korábban 21 - 2,3-ig). Át rakom, aztán izeg mozog, nyöszörög, aztán vissza veszem magamhoz, megint elalszik, újra átteszem, ismét felkel. Az a gond, hogy nem valami nagy az ágy, én meg moccani se merek, és reggelre fáj mindenem. Hogy szoktassam vissza? Ötletek? Plusz: Hogyan lehet rászoktatni a nagy alvásra, majd az éjszakát való átalvásra?
2010. nov. 30. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk nem velünk aludt, hanem arra volt rászokva hogy a kezemben ringatva alszik el, és ahogy leraktam az ágyába 10 perc után üvöltött. És megint ringatni kellett. Na ebből 3 hét után elegem lett. :) Én úgy csináltam, hogy szopi után egy kicsit játszottunk a játszószőnyegen, és amikor láttam hogy ásít akkor beletettem a kiságyába hogy aludjon. Na de azért ez nem ment olyan könnyen. :D ha nagyon sírt kivettem, megnyugtattam, mikor elhallgatott visszatettem. Ez így ment addig amíg csendben nem maradt, közben simogattam a buksiját és elaludt a saját ágyában. :) Mindig úgy alszik el, hogy simogatom a homlokát. Bár mi még csak 7 hetesek vagyunk, remélem így is marad mindig :)
2010. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!