Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam kiságyra a...

Hogy szoktassam kiságyra a két és fél hetes lányomat?

Figyelt kérdés
Idáig velünk aludt, de szeretném ha már az ágyában aludna, mert keskeny az ágyunk, és nem tudunk tőle rendesen aludni. Most próbálom berakni, de ha elalszik, és betesszük rögtön felébred. Ilyenkor hagyjuk egy picit sírni, van hogy elalszik, de fél óra múlva megint felébred, és kezdődik minden elölről.
2009. aug. 3. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő még nagyon pici,igényli a anyukáját.Próbád meg,hogy ha már mélyen alszik akkor teszed be a kiságyba.Lehet,hogy zavarja ez a meleg is szegényt és azért éred fel.Sírni ne hagyd, inkább vedd fel,tudom nem könnyű,de egy idő után hozzá szokik a kiságyhoz.
2009. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csakis türelem kell hozzá. Tudom nem könnyű, mikor örülsz, ha te is tudsz már kicsit pihenni. A most 5 hós kisfiam is velünk aludt egy jó darabig. Kb 1,5 hós koráig. Próbálkoztam, mindig beraktam, mikor elaludt, és egyre hosszabb ideig bírta bent a kiságyban. Volt, hogy betettem és ott próbáltam elaltatni, dúdoltam, simogattam. Sok próbálkozás után egyszer csak, egyik napról a másikra a kiságyban végig aludta az éjszakát. Sírni semiképp nem hagytam.
2009. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!