Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a 8 hónapos, tápszeres...

Milyen a 8 hónapos, tápszeres babátok?

Figyelt kérdés
Mennyit alszik és mikor, mit adtok neki enni, milyen egy napja, mekkora a súlya és a hossza? Csak érdekelne, hogy más kisbabája milyen.
2009. jan. 16. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia az én kisfiam 7400 gr volt ennyi idősen

Kétszer aludt még vagy háromszor. 2-3 óránként elálmosodott. Mindent megkóstoltattam vele.

2009. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az én fiam holnap lesz 8 hónapos. holnap jönnek a nagy mérések majd, de kb 74-75 centi és olyan 9,5 kiló. napi kétszer alszik 1-1 órát délelőtt és délután. eszik elég sok mindent, husit, főzit, tejpépet, gyümiket, de reggel és este tápszert iszik. mászik, feláll, így elég nehéz lekötni a figyelmét, mert mostanában ez az igazán érdekes...
2009. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 2hét mulva lesz 8 hós.Ő nappal 3-4 órát alszik kétszerre.Tápszeres,reggel 18o ml tápsz,+150ml tápsz,azután ugy 1-2 között fözelék,gyümi,estefelé tejpép,fürcsi után 210ml tápszer.A fürdés 9h körül van.Reggel 7-9 kkörül kel.Mászik,ül,feláll a kiságyban,7 foga van,ami most nagyon kinozza őt.A súlya kb.8300.a hossza kb.70-75cm(ezt nem tudom pontosan,9 hósan megyünk)

üdv.Szintia

2009. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom holnap lesz 8 hónapos, kb. 72 cm, és 9 kg.


Reggel 9-10 körül kel, 10-10.30 körül eszik (babajoghurtot 2 pohárral, v. gyümit 1 teljes üveggel)...

Kicsi játék.

Kb. másfél óra múlva alszik kb. 1 órát.

Ebéd, főzelék (húsos, v. sima) 1 üveggel.

Kb. 1 óra múlva 1 pohár babajoghurt, mert kinézi az ételt a szánkból. Addig játék...

1 óra alvás.

Aztán játék..., fürdi és 1 üveg babakaja.

Éjfél körül megiszik 200-220 ml tápszert, v. elalszik v. nem (sajnos nagyon rossz alvó), majd hajnalban 5-6 körül megint ennyi tápszer.


Minden megeszik, de csak 1 hónapja-addig csak a gyümölcsöt.

Most viszont, vegyes főzeléket, sárgarépa főzeléket, gesztenyét....tényleg mindent.

2009. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Az én kisfiam most 8 hónapos, 9,7 kg, 76 cm, és állandóan nyűgöl, akkor is, ha egy légtérben vagyunk. Éjjel két és fél órát visít, és szinte semmit sem tudok mellette csinálni. Már nagyon kivagyok idegileg, se alvás, se egy nyugodt időszak, hogy utólérjem magam. Mit csinálok rosszul?
2009. jan. 16. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is 8 hós,70 centi,8800 gramm,reggel 220 ml tejpépet eszik,tízóraira gyümi,ebédre főzelék-egyik nap hússal,máskor hús nélkül-,uzsonnára tejbegríz(üveges)vagy gyümölcs gabonával,vagy babakeksz gyüm.lébe áztatva,vacsira 250 ml tejpép.Napközben 2x alszik,délelőtt kb.1 órát,délután 2 órát,este 9 körül fekszik és reggel 6-7 óra körül kel.Eljátszadozik a pihenőszékben,a járókában,és szereti a hintáját is.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányom hétfőn lesz 8 hónapos. Szintén elég rossz alvó, eddig még nem sikerült megtalálni az okát, ha van egyáltalán. 2 foga van. Naponta 2x alszik 1,5-2 órát/alkalom. Most az az időszak van, hogy nagyon nehezen lehet lekötni a figyelmét, mászni még nem tud, feküdni nem szeret, forogni viszont nagyon, kemény talajon sokat forog, meg próbálgatjuk a kúszást is. Reggel 6-7 körül ébred, 7 körül eszik kb. 160
2009. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi folytatom, csak véletlenül lenyomtam a küldés gombot.... :)

Szóval reggel 7 körül eszik 160 milli tápszert, aztán attól függően, mikor alszik 10-12 között ismét eszik gyümölcsöt, aztán ebédelünk valami főzeléket, hol husisat, hol husi nélkülit, uzsira szintén gyümölcsözünk, mert a tejpéptől szorulása van. Este 9 körül fürdik (azért toltuk ki, mert így többet alszik éjszaka) utána pedig kb. 1/2 10 körül 180 milli tápszert eszik. Jelenleg 7550 gramm, centit nem tudom, jövő héten megyünk a védőnőhöz, akkor lemérik.

2009. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2009. jan. 17. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!