Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » More milkből elég 60 szem, h...

More milkből elég 60 szem, h legyen hatása?

Figyelt kérdés
Ha hatásos abba is hagyhatom a szedését?
2009. jan. 16. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te szervezeted reagal ra, akkor eleg 60 szem is. Legalabbis en nagyon sok velemenyt, tapasztalatot kikertem rola, mielott megvettem es akiknek hasznalt azt mondtak, hogy nehany napon belul ereztek a hatast. Volt, aki azt irta, hogy mar az elso ket szem beszedese utan egy oraval is sokkal tobb teje volt (nah en ezt megkerdojelezem, elhiszem, hogy igaz, de azt nem, hogy az mar a kapszula hatasa volt, lehet, hogy inkabb pszichikalisan hatott).

Azt mondtak, hogy abba is lehet hatni, ha javitott a helyzeten, de nem egybol, hanem csokkentve az adagot el kell hagyni nehany nap alatt. Es esetleg kesobb ismet alkalmazni kura szeruen. Jah, es tobben tanacsoltak, hogy ha az eloirt mennyiseg nem segit, akkor lehet emelni, akar napi negy alkalommal ket szemet is be lehet szedni.

Hozzateszem, hogy en ezeket mind betartottam es igy sem segitett semmit...

2009. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor 60 szemessel kezdek,aztán majd kiderül....
2009. jan. 16. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre,hogy folyamatosan szedni kell,mert nekem kevesebb a tej,ha abbahagyom.Lehet,hogy tényleg pszihésen.Én mindenesetre már a 6. dobozzal szedem.
2009. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!