Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettétek ki a kiságy...

Mikor vettétek ki a kiságy mozdítható rácsát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
20 hónaposan, mert egyszerűen ki akart mástni, ezért leszereltük az egészet és gyerekheverővé alakítottuk.Ez neki akkora szabadságot adott éjszakára, hogy volt, hogy felkelt éjszaka és el kezdett játszani.3 nap nem alvás után(mátrmint én nem aludtam, nehogy leesen az ágyról) szóval a 3. napon leesett az ágyáról( az én kisfiam az egy örökmozgó éjszaka is forog megy az ágyában), ezért visszaszeretük még félévre , aztán kapott egy nagy heverőt.
2010. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk pár hónapja van kinn a rács,másfél éves a fiam!De nem mindig van kivéve,mert ha altatom,akkor tuti,kijönne,bármilyen álmos is!Ha elalszik,utána vesszük ki.Volt nálunk olyan is,hogy éjjel nagy zörgésre ébredtünk és amikor az ajtón kinéztünk,akkor láttuk,hogy a gyerek CSUKOTT SZEMMEL tolja kifelé a ráülős vonatát a szobából...:):)
2010. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 éves lesz, de annyit mozog éjszaka, hogy nem vesszük ki neki. Egyszer kivettük, de fennakadt a lába! Napközben szoktam kivenni neki, van úgy, hogy beül könyveket nézegetni!
2010. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!