Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Brendonban kapható babakocsi...

A Brendonban kapható babakocsi mind minőségi? Megbízható? Gondolok itt a 69 900 Ft-os hordozó + mózeskosár + váz összeállításokra.

Figyelt kérdés

Leginkább erre gondoltam: [link]


Tapasztalat?


2011. márc. 10. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont gondolkozom azon, hogy eladom ezt a szettet. Nekünk a barna-kék összeállítás van. Nem igazán vagyok egyébként megelégedve vele. A fék gyakran befog. A sportrész túl keskeny, legalábbis az én babámnak beöltöztetve télen. A bébihordozó szintén vállban nagyon keskeny. 4 hónapos volt a kisfiam amikor új ülést kellett venni mert nem fért bele a bébihordozóba. Egyébként súlyra könnyű járgány, könnyen tisztítható, könnyen nyitható, csukható. Kinézetre sem rossz, de ha még egyszer kocsit vennék én nem ezt választanám. Inkább egy peg peregot, vagy egy easy go babakocsit vennék. Esetleg nézdd még meg azokat is.
2011. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez tetszik nagyon.

2011. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mind megbízható,és ez nem a Brendon hibája.Vannak a Hauknak nagyon jó kocsijai,de ez a szett nem az!Élőben láttam,hát extra gagyi:(.Amit a 2. belinket (előre elnézést tőle),de nem hinném,hogy 50-ért az bármivel jobb lenne,mint ez 70-ért.Elmesélem,hogy én hogy jártam.Első babámat vártam és ,mint ahogy a legtöbb kismamának ,nekem is új kocsi kellett!Meg is kaptam a nagyszülőktől.Mivel nem volt rá nagyon sok pénz így egy hasonló kaliberű szettet vettünk.Na azóta is bánom,mert 20 ezerért sem kellett a kutyának sem,pedig csak 6 hónapig használtam.Ma azt csinálnám,hogy vennék használtan egy igenis jó minőségű ,megbízható babakocsit/szettet.Nagyon jókat ki lehet fogni,amiket szintén csak pár hónapig használtak,és pénzszűke,vagy helyhiány miatt eladnak féláron.Gondoljátok meg jól...:)

Bocsánat,hogy hosszú voltam!

2011. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen elgondolkodtató. Sajnos 60 ezer a max. keret babakocsira, még ez a 69 900-as lett volna, ha tényleg megéri. Akkor körülnézek a használt kocsik között, keresgélek tovább a neten.


Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz a megfelelő babakocsi kiválasztása.

2011. márc. 10. 20:26
 5/11 anonim válasza:

[link]

Egyik ismerősnek ilyen kocsija van, nagyon jó, az alsó kosara extra nagy!

2011. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

utolsó vagyok

és a nagy kerekei miatt hóban is simán elmegy

az enyémnek elől kicsi kerekei vannak, azzal nem tudtam olyan simán közlekedni

második gyereknél én is valami hasonlót veszek

2011. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

én is azt ajánlom hogy márkát vegyél akár megkíméltet használtan mert azt később is el tudod adni és nem bosszankodsz vele jól bevállt ismert márkát

pl:Maxi Cosi, Quinny, Peg perego ...

2011. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Coletto Austin is márka? Sajnálom, de tájékozatlan vagyok babakocsi terén :)
2011. márc. 11. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Bizony,hogy márka!Mégpedig egy jó márka!Imádom! :)Nekem 4 kerekű van,de nagyon szuper,a 3 kerekű meg még jobb ,mert az fújható!
2011. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A 3 kerekűvel tudjátok mi a kérdés, ami miatt gondolkodom: a stabilitása. Vajon ugyanolyan stabil lehet, mint a 4 kerekű társa? Nem lenne jó, ha elborulna a babámmal, amikor ficánkol :) Lehet, hogy hülye kérdés?

2011. márc. 15. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!