Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád mennyi idős koráig...

Babád mennyi idős koráig használtad a konyhában a járókát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos és még használom, talán addig fogom használni, amíg magától, biztonságosan nem tud menni!
2010. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11 hónapos, és ilyenkor reggel, amíg gyorsan elintézem amit kell, 30-40 percig ott van. A nap további részében csak akkor kerül oda, ha mondjuk leviszem a szemetet, vagy csönget a postás. Addgi szeretném használni így, amíg a babám bírja.
2010. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A konyhában semeddig. Meg úgy általában sem sokáig. Nagyon kicsi a konyha, egy ráccsal le van választva. A lakás bababiztos, amióta mászik, úgy jön-megy a lakásban ahogy akar, nem tudok rá minden percben figyelni, így viszont nyugodtan tudok főzni, nem kell attól félnem, hogy valamit magára borít.

Arra használtam a járókát főleg, hogy amíg a kocsiból felcuccoltam, gyorsan beleraktam, hogy ne legyen baja.

2010. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13 hónapos és még mindig használjuk és mi is csak a konyhában.

Míg főzök, mosogatok abszolút jól elvan benne, mondjuk ő amúgy is elég nyugis. Mikor kéri, kiveszem, megdajkálom, aztán visszakéredzkedik. Közben "beszélgetünk", énekelek, adogatok a kezébe mindenféléket.

2010. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!