Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányom reggel...

11 hónapos kislányom reggel evett egy pici falatka rántottát. Kicsapta a kis hátát, mellkasát. Adtam neki Fenistil cseppet. Úgy néz ki most múlnak a pöttyök. Szerintetek vigyem orvoshoz? Vagy elmúlik? Most jelenleg alszik.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezért orvoshoz vinni, még elkap valamit most ebben a beteges időszakban. Szépen elmúlnak a kiütések, és ne adj egy ideg neki. Amúgy tuti attól van? ennyi idő alatt kijöttek rajta a pöttyök? még szinte meg sem emésztette.

Előtte tuti nem voltak ott a kis pöttyök.

Csak kérdezem, elhiszem, hogy attól van, csak megfordult a fejemben....

2010. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Felesleges orvoshoz vinned, nem tud vele mit csinálni.

Jól tetted, hogy adtál neki Fenistilt. Az én lányom is sokmindenre allergiás, neki cetirizin cseppet írt a doki. Mikor valami kiüti akkor azt kap és mellé 1-2napig calcimusc-ot.

Ha van otthon akkor azt még adhatod neki a fenistil mellé.

2010. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek!

Ha valaki valamire allergiás akkor már attól kijehet rajta ha csak a szájába veszi. Nem feltétlen kell megemésztenie. Hihetetlen, hogy az ilyen dolgok milyen gyorsan elő tudnak jönni.Persze az esetek többségében azért kell 1-2óra mire megjelennek a tünetek.

2010. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se vidd dokihoz, felesleges. De legalább tudod, hogy még egy ideig mellőzni kell a tojást. :-) A tünetek megjelenésével kapcsolatban annyi, hogy 21 éves unokahúgom egyik napról a másikra érzékeny lett a tejtermékekre (mostanában). Szombaton járt nálunk, és mesélte, hogy mivan, Én sem akartam elhinni, hogy ilyen sebességgel jöhetnek a tünetek, hát bemutatta, evett két kanál joghurtot. 10 percen belül vakarózott. Mindenfelé csalánkiütések jöttek ki rá, szerencsére, mivel csak két kanál volt, talán ezért, fél órán belül le is ment a dolog/roham, nem tudom, minek nevezzem. Most éppen vizsgálatról vizsgálatra jár, hogy mi ez az egész, szegényem....
2010. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig el sem tudtam olvasni, mert elment a netünk.
2010. dec. 1. 15:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Meddig lehet pöttyös ha allergiás. Mert reggl a fenistiltől szépen elmúlt. Mire felkelt megint lett rajta. Megint fenistil. Megint szinte elmúltak. Most ha felkel nem tudom mire számítsak. Csak félek mert eddig nem volt allergiás semmire. ja és eddig még soha nem evett tojást most is csak azért mert azt reggeliztünk és megkívánta azért kapta azt a pici falatot.
2010. dec. 1. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Változó, hogy meddig jöhet ki rajta. Nálunk volt, hogy 3napig tarott. Biztos vagy benne, hogy attól van?

A calciumot add neki még vagy 2napig.

2010. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!