Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája lenyelt már...

Akinek a babája lenyelt már apró tárgyat, az mikor, hány nap múlva jött ki neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Másnap. És még harmadnap is távoztak a darabok. Jól megrágcsált egy öreg, műanyag sótartót. :)
2010. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Másnap. Holnap én is túrom a kakit, kirágta ma nagyapa mobiljából a gumit, ami a töltő lyukat takarja:$. 21 hónapos, mindent megrág, ezt is míg mesét kspcsoltsm neki kivette a tokból lerágta, ki akartam szedni a szájából és lenyelte!
2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

a lányom tegnapelőtt nyelt le egy borsószemnyi játék katicát, és még ma sem lett meg

2010. dec. 1. 17:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha holnap sem jön ki irány a doki.
2010. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
miért, van rossz tapasztalatod? én 4-5 napot olvastam, hogy várni kell
2010. dec. 1. 18:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaaa nem,pusztán csak aggódnék a dolog miatt,lehet hogy neked van igazad én nem olvastam utánna.
2010. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért nem viszed dokihoz, ha ennyire aggódsz, ahelyett hogy már vagy a 3. kérdést írod ki a lenyelt katica ügyében?

Szerintem egy röntgen jobban megnyugtatna, mint az itteni válaszok.

2010. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azért, mert talán még időben vagyunk, és nem szeretném feleslegesen "hurcolni", ez az oldal pedig az ilyen kérdésekre való, nem?
2010. dec. 1. 21:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én elvinném holnap, ha a reggeli kakiban nincs benne. Egy röntgen nem nagy ügy, és inkább hurcold el, mint hogy halálra aggódd magad. Olvastam mindegyik kérdésed ezügyben, drukkoltam nektek, hogy meglegyen. Tényleg vidd el, nehogy baja legyen. A műanyag rákkeltő anyagokat tartalmazhat, meg a fene tudja mi mindent...
2010. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak őszilét adj neki inni, az kicsit meghajtja, és kijön! Tapasztalat!
2010. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!