Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos kislanyom lenyelt...

8 honapos kislanyom lenyelt egy hajszalat, nem tudtam neki kiszedni, mert nagyon hatul volt, es lenyelt :S ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
nagyon felek hogy vagbel gyulladasa lesz, vagy valami mas baja, ne olyan valaszokat adjatok, hogy ilyenkor amit kell csinalni, az legyen az hogy fel fogom a hajam stb. hanem azt, hogy mikor forduljak orvoshoz, vagy hogy hanytassam e meg, hogy ki jojjon belole a hajszal, nem tudom hogy mit csinaljak, valakinek a babaja nyelt mar le hajszalat? es ha igen, akkor mi tortent? adjatok valaszokat, es segitseget, elore is koszi mindenkinek.
2011. júl. 7. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne butáskodj, egy hajszáltól semmi baja nem lesz. Én felnőttként is nyeltem már le hajszálat. Igyon sokat, hogy biztosan lemenjen, az nagyon kellemetlen, ha "megakad".


Egyébként semmi baj nem lesz.

2011. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi nem fog történni,majd szépen kikakilja.Problémát az okoz,ha rendszeresen eszik hajat,többet mint 1-1 szál.
2011. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, semmi gond nem lesz. Nyelt már - vagy nyelni fog még hajszálat, amit észre sem veszel.
2011. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi teendő, ki fogja kakálni:-)

Mi is jártunk így, amikor popsitörlővel töröltem, akkor vettem észre, hogy hajszál is van (ráadásul jó hosszú volt akkoriban a hajam), úgyhogy kihúztam...

Bocsi a részletezésért ;D

2011. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szted véletlenül az emberek nem nyelnek hajszálakat? (meg sokkal rosszabb dolgokat is.) ennyi erővel mindenkinek vakbél gyulladása lenne.
2011. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Jó Isten, meghánytatni egy 8 hónapost....ÉS UGYAN HOGY??? még nagyon sok mindent meg fog enni az a gyerek...

1 hajszáltól vajon mi baja lenne?majd kikakálja......


2 kisfiú anyuja

2011. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, jo egeszseget mindenkinek
2011. júl. 7. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!