Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha meg van beszélve hogy jön...

Ha meg van beszélve hogy jön valaki babalátogatoba és ugy alakul hogy mégsem tud (akar) jönni akkor mikor illik szolni, nálatok volt ilyen? Nálunk ez van most szoltak hogy ne várjatok (ma du.3 ra jöttek volna), ki vagyok akadva.

Figyelt kérdés
A férjem testvéréjék jöttek volna de most szoltak hogy ne várjatok ma du. mert a menyasszonya beteg lett ,igaz hogy már tegnap is rosszul érezte magát de mára gondolta elmulik.Hát ezen ki vagyok akadva tegnap nem tudtak szolni,egy betegség nem mulik el 1 nap alatt,vagy??Én szeretem ugy várni a vendégeket hoigy kitakaritok készülök és most ugy érzem feleslegesen törtem magam de az a rossz sejtésem hogy esetleg nem a betegség az ok(esetleg nem beteg) hanem az hogy mivel nem vagyunk joba anyossal és ö még othon lakik(a tesoja) lehet hogy nem tetszet anyosnak hogy jönnek mert ö dolgozik ma és csaK VASÁRNAP ÉR RÁ IGY HA AKARNA SEM TUDNA JÖNNI,DE NEM IS VOLT ROLA SZO HOGY Ö IS JÖN.Azt érezem hogy esetleg ö beszélte le a testvéréjéket,vagy veszekedett velük hogy mér most mennek mert öt nem tudják vinni.MIT GONDOLTOK MI LEHET AZ OK ??
2009. jan. 17. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne készítsd ki magad ennyire, és lehet hogy fölöslegesen is. Én is voltam már úgy rosszul, hogy megvártam a másnapot, hátha elmúlik...volt, hogy elmúlt, volt, hogy orvoshoz mentem. Ilyen tényleg közbejöhet. Fogd fel úgy, hogy most szép rendben van a lakás, és bármikor bárki betoppanhat, nem kell szégyenkezned, nem takaríttotál tehát hiába. Valamikor el kell jönniük, mert biztos hogy látni akarják a picibabát! és ez ellen semmmilyen anyós nem tehet semmit, hidd el nekem :)
2009. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ujjszülött tehát már látták töbször lassan 4 honapo és töbször volt afférom anyosékkal a baba miat mert nekem nem tetszk hogy folyton kézben akarják tartani,ezért ö nem sürü vendég nálun hála istennek.
2009. jan. 17. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegy mi az oka ne edd magad rajta.Ha beteg akkor jobb is ha nem mennek hozzátok.Legközelebb ha bejelentkeznek ne feleljen meg az időpont , mondd hogy akkor nem értek rá és adj meg Te egy idöpontot azzal , hogy jó lenne ha azt betartanák , mert még sok látogatót kell fogadnotok és nem szeretnéd , hogy megint el kelljen halasztani a találkozást.:)))

A takaritással meg ne törd magad agyonra , ha valaki ezért megszólna hát szóljon , inkább játssz a babáddal az idö alatt.

2009. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!