Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyek...

Milyen ajándékot vigyek babalátogatóba, olyannak akik elég szűkösen élnek mostanában?

Figyelt kérdés

Unokatesómék hatalmas lakástörlesztést fizetnek, férje most váltott munkahelyet, elégé össze jött nekik minden, így nem állnak elég jól mostanság anyagilag. Persze megkérdeztem mit vigyek, de semmi konkrétumot nem mondott. Arra gondoltam olyant vinnék, ami nagyobb kiadás, és hasznos. Pelenkára, törlőkendőre gondoltam.

Még valami ötlet?


2011. júl. 29. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a bébi?
2011. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 TKI Ibolya ***** válasza:
Pelenka,popsitörlő,anyukának gyümölcs,egy mérettel nagyobb rugi vagy bádi,ami majd később lesz rá jó.Esetleg sensitiv fürdető a picinek.
2011. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Héten született.
2011. júl. 29. 21:40
 4/20 anonim ***** válasza:

Fürdetőt nem ajánlok, hacsak nem tudod, hogy milyet használnak.

Ha ki tudod deríteni, akkor olyat vinni jó ötlet. A méretet ha tudod, akkor overált is lehetne már vinni, meg lehet saccolni, mekkora lesz télen a gyerek. És persze bármi más ruha, csak pamut legyen :)

A korának megfelelő játék sem rossz, ill ami hamarosan jó lesz, s ami minden gyereknek kell, hogy legyen: formaberakó, babakocsi (v más tologatnivaló)


Tényleg függ a baba korától :) A legtutibb a pelenka és a törlőkendő, abból soha nem elég :)

2011. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Á, most látom, hogy most született. Akkor fürdető kilőve, gyógyszertári kell.

Pelenka és törlőkendő. És nagyobbacska ruhák. Gyümölcslé inkább gyümölcs helyett (az tovább eláll, ha sok van). Anyukának melltartóbetét, ha szoptat (eldobható is van)


Csoki vagy süti anyukának :) és persze virág :)

De a luxus dolgokból ne drágát, ne az járjon a fejében, hogy a Mozart csoki árából mennyi pelenkát lehetne venni....

2011. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szia


mi is pelenkát, törlőkendőt, csokit vittünk, illetve mi is azt kaptunk. esetleg még: fürdetéshez törülköző (én nem ragaszkodok a kifogóhoz) , hintőpor. esetleg pelenkázó alátét ha mennek valahová vagy valami kis lógos játék a babának a hordozóra, babakocsira.

2011. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
okéoké,hogy pelust,de milyet. HA fiú pamperst,ha lány liberot. egy ikres anyuka.
2011. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szeriontem teljesen mindegy. mi pamperst kaptunk és mi is azt vittünk. (fiúnak, lánynak egyaránt)
2011. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
pelenka esetleg tetőszék későbbre vagy gyerekülés ha kinövi a hordozót vagy overál télre
2011. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Pelenka popsitörlő tényleg nagyon jó ötlet, de ha másra gondoltál:

egy hordozó kendő szerintem nagyon klassz, vagy bundazsák a babakocsiba.

2011. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!