Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vinnél babalátogatóba?

Mit vinnél babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Barátnőm 4 hónapja szült, eddig nem akartam zavarni, van épp elég dolga, de már kiváncsi vagyok a kicsire. A nagyobb kislány pont egy idős az én kisfiammmal, 2,5 évesek neki is illene valamit vinni, de a nagyobb dilemmám: hogy a 4 hónapos kislánynak mit illik?
2011. júl. 11. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb,ha megkérdezed van e valamire szüksége.Ha nem én nagyon szerettem ha pelenkát hoztak,vagy praktikus dolgokat mert ekkorra már volt 200 játékunk.Most ugyan a fiam 9 hónapos,de én örülnék ha kapnánk magasságmérőt.Mondjuk naptejet,praktikus(Decathlonban lehet kapni vízhatlan aljú piknik)plédet,kismedencét,bébihintát.
2011. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem bárminek örülni fog,én örültem a pelenkának,babaápolási cuccnak,ruhának,játéknak is.De pl. szerintem egy szép képkeret is jó ajándék amibe akár a családról vagy babáról tehet fotót,fényképalbum,babanapló,könyv.Attól függ hogy kifejezetten a babának szeretnéd vagy emléket a családnak ami tőled van.
2011. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindenük megvan, és azt mondta ne vigyünk semmit, felesleges, de azért üres kézzel se akarok beállítani.
2011. júl. 11. 12:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Friss gyümölcsöt mindenképpen.
2011. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Ezt illik mondani!Én kaptam olyan plédet,amit írtam és azt nagyon imádom,mert van száz,de ilyen vízálló egy sem.

Vagy akkor már csak valami személyre szóló apróságot.mondjuk egy képet róluk,szép keretben nagyobb ,méretben.Vagy gondolom van róluk több képet,csinálj montászt.Az én rokonaim és a nagyik imádták.

2011. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ezt mondja illedelmességből, ha kb tudod,hogy mit használnak,az előny (ruhaméret, pelusméret). Vagy veszel egy kicsivel nagyobbat (74-es ruha, 4-es pelus,mert mondjuk mi 4 hónaposan ilyeneket hordtunk). popsitörlő is jó dolog. Cumisüveg, cumi már nem biztos,lehet,hogy van neki egy csomó vagy nem használják...
2011. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondtak konkrét dolgot, én pelenkát, popsitörlőt, vagy ruhát vinnék ajándékba.
2011. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

a pelus fogy azt vihetsz sztem.

max puhatold ki milyet használnak...abbol sosincs sok otthon,mindig fogy...

2011. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja! hisz van gyereked,te minek örültél mikor mentek hozzád?
2011. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én örültem a pelusnak meg a ruciknak is, de igazából én minden apróságnak tudok örülni, egy szelet csokinak is :) Tényleg mindenük megvan, a hercegnős gyerekszobától a legújabb legdrágább játékokig ezért is vagyok meglőve. A gyümölcs jó ötlet, meg pelust is rakok a csomagba.
2011. júl. 11. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!