Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves babátok hányszor...

1,5 éves babátok hányszor volt beteg? Mi baja volt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

kb 4 hónaposan lett először beteg, 3 napig volt kisebb láza, folyt az orra, stb.

Aztán 15 hónaposan tüszős mandulagyulladása lett, de nem volt még csak hőemelkedése sem, csak csúnya volt a torka, de antibiotikumot kapott rá.

Ezen kívül egyszer náthás volt.

És a 15 hónapos oltás utáni 7. napon nagyon belázasodott, de az csak az oltás miatt volt.

2010. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lázas beteg szerencsére még csak egyszer volt. Háromnapos láza volt, ami elég magas lázzal járt, de tényleg csak három napig tartott. Ezenkívül kb. háromszor volt náthás.
2010. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most 20 hónapos

1. kis nátha, tavaly nyáron 5 hónaposan

2. még egy nátha 11 hónaposan

3. másfél hónapja volt hugyuti fertőzése


a testvére iskolás, ahhoz képest szerintem jók vagyunk.-)))

2010. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

komoly baja szerencsére még nem volt, leszámítva hogy születésekor leesett a vércukra (az én terhességi diabéteszem miatt) , infúziót kapott , és nagyon besárgult,kékfényezték. 10 napig volt az intenzíven. azóta 1x volt háromnapos láz, amikor az első foga kijött, 7 hónaposan, néha összeszed egy kis náthát, ált. mindig fogzáskor, és egyszer egy ekcémája eléggé eldurvult, kellett rá szteroidos kenőcsöt kenni, másfél hónapvolt mire elmúlt neki, nagyon viszketett (kb. 17 hónapos volt).

ezeken kívül szerencsére nem volt smemi bajunk, oltások után sem volt semmi.

2 éves lesz karácsonykor.

2010. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor :(

Amikor megszületett egyből antibiotikummal indítottunk. Aztán olyan 3-4 hós korától szonte 2 havonta orrfolyás-köhögés- pár napig tartó láz. Antibiotikumot 4 szer kapott már, legutóbb most amikor tüdőgyulladása volt:(

Nem értem,hogy van ez amúgy. Anyatejes, még most is szopik reggel este. A nagytesó óvodás ő hozza haza a dolgokat neki szerintem. A nagyobb gyerek amúgy 2xer volt eddig beteg, legelőször 2 éves korában, másodjára most volt hörghurutja.

2010. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1* volt nagyon náthás

1* kicsit náthás

1* volt 3 napos láza... holnap lesz 1,5 éves

2010. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!