Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szoktátok beszerezni a...

Hol szoktátok beszerezni a Scamp body-kat? Hol lehet jó áron, jó minőségben vagy éppen újonnan beszerezni?

Figyelt kérdés
Inkább használtan, vagy újonnan szoktátok? Olyan sokan dicsérik ezt a márkát, azért szeretnék ilyeneket beszerezni a babómnak.
2010. dec. 2. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

www.scamp.hu


Én innen szoktam rendelni. Vannak nagyon jó akcióik. nem csak body-t vettem már tőlük. Jó anyagúak, nem bolyhosodnak, nyúlnak. Teszvesz-en és vaterán is lehet találni.

2010. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
www.scamp.hu
2010. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én eddig csak néztem ezt az oldalt:

[link]

2010. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Mitől olyan jók, vagy csak divat??

Tényleg csak kérdezem, mert annyira nem olcsók

utolsó

2010. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem a legolcsóbb kategória. amíg pici volt a lányom, és egy body-t 3 hét alatt kinőtt, én sem vettem neki(ajándékba kaptunk). Miután 1 éves lett, és nem nőtt olya rohamosan, akkor vettem 4-5 darabot(elmenős, orvoshoz járós ruhának). Nagyon jó pamut anyagúak, jó mosók(nem fakul, nyúlik, bolyhosodik, nem lesz filces az anyaga még sok mosás után sem). Nagyon soknál állítható a patant lent, így tovább lehet hordani.
2010. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

negyedik

Én a C&A-s, H&M-es bodykat szeretem, ilyet még ne vettem.

Lehet kipróbálom.

2010. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia! vaterán is lehet venni újonnan meg a milander.hu-n is. De én scamp.hu-ról rendeltem őket, nagyon szeretem, szuper minőség, szépek és én az árakkal is ki vagyok békülve.
2010. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én nem szeretek úgy vásárolni, hogy nem fogatm mega kezemmel a cuccot, ezért vannak a fenntartásaim

negyedik

2010. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Brendonban is árulják.Mi ott vettük.
2010. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Nézelődtem, ezek jó kis oldalak. :)


Ma csak kíváncsiságból bementem egy kínaiba, hogy ott milyen áron vannak bodyk, majd leesett az állam. 790-990-ig voltak, de nagyon idétlen szabásúak, és az anyaguk sem volt túl jó. Akkor mard a scamp! :)

2010. dec. 2. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!